Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felajánlottam a csinos, jófej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlottam a csinos, jófej szomszéd csajnak hogy segítek neki villanykörtét és tv-csatlakozót szerelni. Sokszor beszélgettünk elötte is, de nem mertem rányomulni. Hogyan kéne taktikáznom? Van egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés

27 vagyok, ő 31. Eddig egy komoly 6 éves kapcsolatom volt, 1 éve ért véget (időközben mások lettek a terveink, ő a karrierjét akarta építeni és külföldre költözött)

4 hónapja költöztem a lakásomba. Először csak köszöntünk egymásnak, aztán spontán elkezdtem vele beszélgetni mindenféléről. Sokszor láttam a városban is, már messziről integetett nekem ha meglátott kocsival. Mindig mosolyog. Biztos voltam benne hogy van pasija vagy pasijai, ezért nem is görcsöltem.

Múltkor panaszkodott hogy kiégett két lámpája, plusz valami van a tv csatlakozóval, sokszor elmegy az adás. Mondtam neki, hogy nem túl szerelő tipus akkor a pasija. Mondta hogy nincs neki. Felajánlottam ha nem veszi tolakodásnak, szivesen átmegyek és megszerelek mindent (pont így mondtam és nagyon jót nevetett rajta, persze elfogadta)

Voltam is nála de nem készültem rá, eszembe se jutott hogy egy top csajnál bepróbálkozzak. Ő se úgy tűnt mintha annyira készült volna, melegítőben volt, smink nélkül. Sokat beszélgettünk, vett nekem sört (emlékezett rá melyiket hozzam legutóbb a boltból - ritkán iszok ilyesmit, havonta egyszer 2 dobozzal). Végeztem, megköszönte, mondta hogy még meghálálja valahogy. Valahogy olyan kedves velem, úgy viselkedik velem mint a barátnöm. Nem túl baráti, inkább kacérkodik.

Kb. közben éreztem azt, hogy lehetne köztünk valami. Azóta ezen rugózok. Nem vagyok egy jópasi, de nincs velem különösen gond, csak az hogy alacsony vagyok (ő 168cm kb. én 173cm). Az exem barátnői sem tartottak jópasiként számon, ha úgy volt azt megmondták jó hangosan. Rám azt mondták "kedves", külsöleg nem is értékeltek. Szóval ilyen vagyok.

Ha egy ilyen jó nőnek nincs senkije, az nálam azt jelenti magasan van nála a léc, a tökéleteset keresi.


Szerintetek mit kéne lépnem? Van egyáltalán bármi esélyem? Ha rosszuk sülne el nagy gondban lennék, mivel a saját lakásom és ő a szomszédom marad.


Ezekből a jelekből mit olvastok ki? Nem vagyok nagy csajozós,

de visszahúzodó, bénáskodó sem. Sportos testalkatú vagyok, jó állásom van, könnyen teremtek kapcsolatot, mindenki kedvel. Nincs bajom nökkel kommunikálni sem. Csak ahhoz a plusz lépéshez, jelek olvasásához nincs tapasztalatom.



2015. okt. 23. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha adja a jeleket probalkozz nala. :)

Figyelj. Lehet h a legjobbat keresi. De nem kulsóeg van fent a merce nala hanem belsoleg. :) hivd el ot egyik este egy italra. Beszelgessetek. Ha nem kapsz jeleket akkor maradtok baratok. Egyszeru :)

2015. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvasom ebből ki, hogy 27 évesen el kéne jutni arra a szintre, hogy ha tetszik valaki, akkor azt az illető nyíltan kifejezze. Bekopogsz, megmondod, hogy nagyon szimpatikus, ráér -e másnap este vacsizni egyet. Ennyi. És akkor az egy randi. Ott meg már csak tudod, hogy mi a teendőd...! N32
2015. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mellettem is egy 31 éves csaj lakik, ha jól tudom nincs barátja, sőt anno egy munkahelyen is dolgoztunk, bár csak látásból ismerem. Sajna még nem voltam nála semmit megjavítani, de remélem hasonló kis történet leszelőbb utóbb nálam is. :D Bár én is úgy érzem, hogy nagyon magasan van a léc, mert szép külsőre és belsőre is.

Ha attól tartasz, hogy visszautasítja a direkt randi felkérést, akkor kicsit füllents. Mondd azt, hogy van egy asztalfoglalásod az egyik pizzériában, vagy étteremben, de a barátod, akivel mentél volna, nem tud eljönni sajnos, lemondani meg már nem szeretnéd, ezért örülnél, ha elmenne veled. Igaz, hogy kicsit hazudni kell, viszont így nem rohanod le egyből egy direkt randival. Ha pedig összejön, egy idő után, amikor már közel kerültök egymáshoz, elmondhatod neki mondjuk borozgatás közben, egy romantikus este, hogy igazából nem volt semmilyen barát akit vártál, csak vele akartál lenni.


29/F

2015. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Írtam hogy nincs nagy tapasztalatom, egy komoly barátnöm volt. Közben nem elemeztem más nök jeleit, nem is foglalkoztam velük, így hiába a korom, akkor sincs gyakorlatom.


Legközelebb ha találkozunk azt fogom mondani neki, hogy szivesen meghívnám egy vacsorára valahova. Ha azt mondja nem akkor megpróbálom elütni azzal hogy olyan jót beszélgettünk múltkor és szerettem volna folytatni, de nem gond ha neki nincs kedve, majd találkozunk.

2015. okt. 23. 12:02
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Esetleg meg lehetne kérdezni, h a környéken milyen kikapcsolódási lehetőségeket ismer, hová érdemes kimozdulni, stb. Ha esetleg úgy reagál ahogy, az egyértelmű zöld lesz
2015. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt kérdezném, mi a tökömet kell szerelni egy villanykörtén :D
2015. okt. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!