Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, melyik jobb? Kivárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, melyik jobb? Kivárni míg lesz egy normális pasitok, vagy laza szexkapcsolatokat tartani addig amíg nincs?

Figyelt kérdés

Nem olyanokra gondolok akik bunkok és csak a szexre hajtanak,hanem akikkel jól elvágták, de van vmi olyan tulajdonsága ami miatt nem tudjátok komolyra elkepzelni. Pl messze lakik, nincs érzéke a pénzhez,korban nem megfelelő...

Érdemes szexkapcsolatot fenntartani velük?


2015. nov. 24. 16:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Javítás: akikkel jól elvagytok
2015. nov. 24. 16:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy kivárom amíg lesz normális párkapcsolatom, és férfi az életembe.
2015. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A második opció :)
2015. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Én tartottam szexkapcsolatot, volt, hogy 2-3at párhuzamosan.
2015. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy emberrel tudtam volna elképzelni csak szexkapcsolatot, általában vagy semmit nem akarok valakitől, vagy komoly kapcsolatot, szóval inkább megvárni, amíg megismerek egy normális férfit.
2015. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne dugj legalább jókat, elkötelezettség nélkül, amíg a magad ura vagy ;-)
2015. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kivárós vagyok, nem érzem magaménak a szexkapcsolatokat. Úgy alakult, hogy sokáig nem volt senkim, akik akadtak volna, azokat még az itteni panaszkodó férfiak is leírnák. Elmúltam 30, így alakult. Lehet jönni, hogy biztos baj van velem, igen, a családommal van is, az exem közölte, hogy nem akar a szüleimmel találkozni, az összeköltözést fel sem vetette, én akkor még tanultam, ő meg egyedül tartotta el az anyját, így aztán elhagyott, azóta senki, nekem időbe telt, hogy annyi pénzt összegyűjtsek, hogy el tudjak költözni, tudom, hogy ennyire problémás a családom, de nem volt stabil jövedelmem sokáig, vagy ők vagy az utca. Mostanra jutottam el odáig, hogy nem kell majd visszaköltöznöm, mert most már úgy állok. De anyám (súlyos pszichés beteg) azt akarja, hogy adjam el a lakást, amit most vettem.
2015. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kivárás jobb. Nem érem be félmegoldással.
2015. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom h érjétek be fél megoldással, hanem h amig nincs komoly, addig miért ne élhetnétek szexuális kapcsolatot, normális pasikkal, akikbe mondjuk nem vagytok beleesve, de vonzódtok hozzájuk, hagy olyan haveri kapcsolat. Az nem zavar benneteket mikor hosszú időt kell várni mig egy normális összejön, közben meg jönnek a rossz tapasztalatok, szeretetvágy, meg az h azért tetszetek is a másik nemnek,, meg a befeszülés...áááá
2015. nov. 24. 19:43
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem az, hogy nem élhetünk ilyenekkel, hanem nem vágyunk ilyen kapcsolatokra.
2015. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!