Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Tinderről?

Figyelt kérdés

sokan mondják, hogy a Tinder csak egyéjszakás kalandokra jó, egy csomó felhasználó viszont azt írja, hogy komoly kapcsoaltot keres, nem érdeklik az egyéjszakások.

szerintetek melyik táborban vannak többen, ti mire használjátok, mit gondoltok róla, nektek mik a tapasztalataitok a Tinderrel?



2015. nov. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki arra használja, amire akarja. Én például komoly kapcsolatot kerestem, nem kalandot, ezért én olyan emberekkel találkoztam, akik szintén azt kerestek. Mivel az adatlapom elég egyértelműen ki volt töltve, ezért csak elvétve futottam alkalmi partnert keresőkbe. Több randim is volt (több, mint bármilyen más oldalról, pedig több társkeresőn voltam fenn akkoriban). Én normális emberekkel találkoztam, de ilyen-olyan okokból nem lett több egyikből sem. Már nem használom, mert időközben megtaláltam a társam.
2015. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy hogyan is működik, hogy néz ki valójában (nem találtam róla megfelelő leírást), hogy poénból kipróbáljam, szóval már két ember várja a válaszokat, tessékcsaktessék!
2015. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kurtz Bickle ***** válasza:

A "sima" társkereső oldalak is húspiac szinten működnek: Mindenki a legkevesebb erőfeszítéssel, legkevesebb befektetett energiával akar gyorsan valakit, akibe végre "szerelmes" lehet, vagy legalább dughat egy jót.


A Tinder ezen húspiacoknak a fast-food változata.

2015. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előnye, hogy csak az tud írni neked, akit te szintén szimpatikusnak találsz. Nekem lett volna onnan két "kapcsolatom is" de az egyik át akarta tenni a találkozót másnapra, annyira nem tetszett, hogy kivárjam, a másik komolyan gondolta, de túl izmos volt:) Lehet poénból én is vissza fogok regelni. Hogy ki mit akar ott, azt maga dönti el. Talán kár volt kiikszelni az elsőt:D
2015. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Furcsa módon ott sok a gyönyörű lány.
2015. nov. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!