Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 eves lanynak sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 eves lanynak sosem volt parkapcsolata. Mit gondoltok? Gond van vele?

Figyelt kérdés
A pasik az ilyentol menekulnek, nem?
2015. okt. 25. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Gond hát
2015. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Vagy valami nem oké nála fejben, vagy túl válogatós külsőre.
2015. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

Aki 26 évesen azt gondolja, hogy emiatt majd menekülnek a pasik, annak az IQ-ja is az előbb leírt szám környékén mozog.

Annyira imádom, amikor az önbizalomhiányos muffok ide járnak pozitív megerősítésért, amit a pincsikutyák meg is adnak nekik és megnyugtatják a pici lelküket, hogy semmi gond nincs velük. Mellesleg egy nő, akinek eleve sokkal könnyebb a párkeresés, 26 éves koráig még egyetlen barátinál privátabb párkapcsolatot se tud felmutatni, azzal igenis baj van valamilyen szinten, máskülönben már legalább fél tucat pasija lehetett volna. Nem azt mondom, hogy az ennyi idős férfiaknál ez nem gond, csak azt, hogy az ilyen emberek okkal vannak egyedül. Persze most mindjárt jönnek azok a vattacukros közhelyek, hogy "jaj kis csillag semmi gond, majd egyszer téged is megtalál a szerelem", amik csak arra jók, hogy elhitessék az amúgy is defektes emberrel, hogy semmi baj nincs vele, kb. annyit ér, mintha egy bolondnak, aki szamurájnak hiszi magát egy seprűt adni a kezébe és megerősíteni abban, hogy ő tényleg a császár hű harcosa.

2015. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok. Magasról leszarom, kinek hány párkapcsolata volt, nem ez alapján választok párt. Az ilyet nem is szoktam megkérdezni, max ha a lány akarja, majd elmondja, de engem baromira nem érdekel. Nem lesz senki több vagy kevesebb a kapcsolatai számától. Rengeteg oka lehet, hogy valakinek nem volt még párja, nem tudom, miért a rögeszméje egyeseknek, h akkor gond van vele, egy csomóan eleve nem is akarnak elköteleződni, pedig teljesen rendben vannak minden téren.
2015. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Igen, kapcsolati téren mindenképp gondok vannak vele. Fél az intimitástól vagy nem is képes rá, ez gond, ebben a korban már nem a párkapcsolati próbálkozásoknál szoktak tartani, hanem már lassan az érett párválasztásnál. Természetesen ez az állapot nincs kőbe vésve, kezdjen élni ez a lány talán.
2015. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gond van vele. Én is kerülném nagy ívben. Ki tudja, talán valami beteg hajlamai vannak. Azért nem véletlen, hogy eddig végig szingli volt, ez nem normális.
2015. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismerném, ki tudja, talán még jól is elsülhet. Ennyiből nem gondolom, hogy bármi gond lehetne.


24/F

2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Erre nem lehet mondani semmit, mivel nem ismerem. Látatlanba, ismeretlenül nem tudok mit mondani. Örülök, hogy az előttem szólók ennyire okosak ismeretlenül, egy Nobel-díjat valószínű megérdemelnének.

Most hogyan mondjak bármit is egy teljesen ismeretlen emberről, egy piti információ alapján?

2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Előző, akkor álljatok össze.
2015. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
szerintem is gond van.csak kivancsi vagyok az emberek mennyire itelik el az ilyet, vagy tartjak furcsanak/betegnek.
2015. okt. 25. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!