Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "kemény rocker/metálos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kemény rocker/metálos" pasiknak bejönnek a visszafogott, aranyosabb kinézetű lányok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egyelőre ismerkedni, viszont mostanában bejönnek az ilyesmi kinézetű pasik (tetkók, fültágító, fekete ruhák, vagy a "klasszikus" rockerek hosszú hajjal, szakállal, stb), én viszont hát... nem igazán illek be az ilyen társaságokba külsőre :D Általában inkább "cukinak" mondanak. Na, nem úgy kell elképzelni, hogy rózsaszín csipke meg műkörmök. 21 vagyok, de általában 16-nak tippelnek. Világosbarna állig érő hajam van, nem sminkelek, egyszerűen öltözködök (egyszínű vagy feliratos sima póló, farmer, néha szoknya, tornacsuka), egy szem tetkóm nincs, se piercingem, csak 1-1 fülbevalóm. Meg csendes is vagyok elsőre.

Szóval az ilyen "kemény" pasiknak bejöhet egy ilyen lány? :D

(Pusztán egy kis közvéleménykutatás, tényleg nem ismerkedni szeretnék most)


2015. nov. 26. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen :)

Én is ilyen lány vagyok, ráadásul szőke hosszú hajjal, szóval kb mint egy játékbaba. Viszont tinikorom óta bolondulnak utánam az ilyen srácok, húszat kapásból tudnék mondani, akik tetszettek, és én is nekik. Nemcsak hogy rockerek, de voltak köztük metál zenészek és motorosok is

Persze, nem csak ezen múlik.

szintén 21L

2015. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a szolidabb metálarc (hosszú haj meg nagyrészt fekete cucc) vagyok szóval semmi fültágító meg egyéb szarságok. Igen bejönnek ne aggódj :D
2015. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
a barátomnak bejön.. egyébként én úgy látom az ilyen srácok sokkal hűségesebbek és tisztességesebbek is, a morci külső ellenére
2015. nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom egy ilyen zenekar tagja és én is olyan vagyok mint te. Úgyhogy nem gond.
2015. nov. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Simán, amúgy is elsősorban a személyiség számít.
2015. nov. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó :D Akkor majd alkalomadtán bátrabban ismerkedek :D Köszi :)
2015. nov. 27. 09:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Az 5ös úgy érti hogy mikor zenél és fent van a színpadon és az elsősorban ez számít! :D GONDOLOM!
2015. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy a leányzó személyisége számít, az a lényeg.
2015. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom hogy úgy!
2015. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hosszú szőke hajam van meg van tetoválásom is tehát metalhead vagyok , igen tetszenek főleg ha te a cuki kategóriában vagy tudni illik az olyan fajta lányok tetszenek , de ez persze nem minden, a személyiség is fontos ha büdös tahó valaki de cuki akkor lehet a francba de ha kedves meg nem bunkó attól nem zavarom el mert nekem is tetszik nem muszály full tockernek lennie ha átlagos vagy azzal semmi baj nincs egy ilyen srácnál ugy hogy igen bejön 19/F :)
2015. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!