Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos kor felett már nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos kor felett már nem a külsö számít?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még nyanyakorban, 21 vagyok. Viszont mostanában kezdek egyre egyszerübb lenni.

Nem vagyok mindenáron a magam és a mások külsejével elfoglalva, beláttam, hogy átlagos vagyok, mind külsöre, mind emberileg, és ha megszakadok se leszek különleges.

Szóval, igyekszem àpolt lenni, az alakomnak megfelelöen öltözni, de nem halmozok fel ipari mennyiségü ruhàt, kozmetikumot, hogy ettöl majd különleges leszek, inkább igyekszek müveltebb, olvasottabb lenni.

Ugyanez az elvàràsom a másik fél iránt. Amikor épp nincs párom, akkor is a szintemen keresgélek.


Ez a korral jár?


2015. nov. 27. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Valaki lejjebb tud adni az igényeiből, mások nem képesek rá. Ahogy idősödnek az emberek néha belátják, hogy valamin változtatni kell, mások konokul ragaszkodnak az elvárásaikhoz.

Ez van, meg kell szokni.

2015. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez maradjon is így!
2015. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
igen a sok kiélt 30-40 éves nő igen csak le adják az igényeket
2015. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig számít a külső, csak valakinél kevésbé esik latba.
2015. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem feltétlenül a korral, inkább a szellemi érettséggel. De gondolom, érettség ide vagy oda, az, akármilyen korban is ember olyan személyt választ társául, aki tetszik neki. Azt viszont már az érettség teszi, hogy nem attól tetszik valaki, mert menő ruhái vannak, és a barátnői szerint oltári jó pasi. Vagy a srácok szerint milyen dögös csaj.
2015. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Amíg élek, nálam mindig is a külső fog számítani,
2015. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen külső. Mindenki olyan partnert szeretne, aki TETSZIK neki, ez normális igény. De kérdés, hogy mi ez a tetszés. Pl. nem valószínű, hogy valaki, akit taszít a kövérség, egy súlyosan elhízott, megmozdulni lusta, összevissza zabáló embert választ bármikor társának. De jelentéktelenebb dolgok elmaradnak.
2015. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És működik a dolog?


Lehet,hogy ez tényleg a korral jár,de 21 évesen szokott bekövetkezni,ettől azonban még előnyödre is válhat.

2015. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, azt azért ne akard már bemesélni, hogy összejönnél egy olyan pasival is, aki nem elég hogy csóró, ráadásul nem is néz ki jól a nők elvárásai szerint...
2015. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem is néz ki jól a nők elvárásai szerint..." - a NŐKnek nem ugyanaz az elvárásuk, de úgy látom, akárhányszor írjuk le, egyesek úgy gondolják, minden nő ugyanúgy gondolkodik.

No nem baj, azért leírom, hogy engem soha nem az érdekelt, hogy egy pasi általában a magazinok szerint vagy a barátnőim, illetve nőnemű családtagjaim szerint jól néz-e ki, mivel az aktuális divatirányzatok hidegen hagynak, az ismerőseimmel, családtagjaimmal pedig eltérő az ízlésünk. Ahányan vagyunk, annyi féle. Akit én páromnak választok, elfogadok, nekem kell, hogy megfeleljen, mert hosszú távon valószínűleg én fogok vele együtt élni, nem a többi ismerősöm.

2015. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!