Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többen írták már le, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többen írták már le, hogy nem számít a pénz a lányoknak csak a külső? De egy bizonyos kor felett ez megfordulni látszik az arány?

Figyelt kérdés
Mert vannak olyan példák, pl Kedves Ferenc aki nem egy jó pasi, tök átlagos, mégis tele van pénzzel és már a fél magyar női celebvilág megvolt neki. Szval akkor mégiscsak fontosabb a pénz a külsőnél. Azért mondom ezt, mert megfigyeltem, hogy fősulin a női csoporttársaim a jobb pasikra mentek olyan 25 éves korukig, már meg ezeknek a lányoknak(kb 10 ből 8 nak)elég ronda pasija van, e látom a facen, hogy ezeknek a pasiknak mind mind menő állásuk van, valszeg jól is keresnek. Saját autójuk van, és van amelyiknek már 30 éves korára saját panelja is van, vagy akár kertes lakása is. Akkor idősebb korban a külsőt úgy tűnik, hogy felváltja az egzisztencia, az anyagiak? Nekem úgy tűnik. Bár lehet a balső értékeikért szeretik ezeket a fiúkat a nők, de az anyagiak többet nyomhatnak a latba.
2011. dec. 8. 13:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
balső-belső.
2011. dec. 8. 13:05
 2/16 A kérdező kommentje:
Képeket nem linkelnék, de ha valakit érdekel akkor privibe küldök. szép lány osztálytársaim akik 26-27 évesek most, azok szinte kivétel nélkül 35 vagy afeletti rondább külsejű de módos pasikkal vannak együtt. Pedig ezek a lányok nem a buta cicababa kategóriát képviselik, hanem az okos és szép nő kategóriát.
2011. dec. 8. 13:07
 3/16 anonim ***** válasza:

én kíváncsi vagyok ezekre a lányokra


egyébként Kedves Ferenc meg aranyos férfi

2011. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
ez összeesküvés-elmélet. valójában biztos, hogy van egy nőréteg, akiknek pénz kell, van egy, akiknek az kell hogy izmos legyél, de van 90%, aki nem ilyen sekélyes szempontok alapján választ párt, hanem mondjuk szerelemből.
2011. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

jajmár. Számít mindkettő. Nyilván egy jóképű csóróhoz nem mentem volna hozzá, mert nem tud eltartani, ha gyerekünk lesz. DE egy csúnya gazdagot sem választottam volna férjül, mert akkor a gyerekeink örökölhetik a rossz géneket.

Amúgy is mindenkinek más a szép, szóval kár ezt firtatni, lerágott csont már ez.

2011. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Ez miért kérdés számodra? Senki nem fog egy csóró de hejjespasival összejönni 25 éves kor után. Inkább legyen bűn ronda, dagadt, büdös a pasi ha van:

- 100.000.000 Ft a számláján

- 30.000.000 ér a kocsija

- 80.000.000 ér a lakása

- 15.000.000 a havi bevétele

Ezeknek a pasiknak egytől egyik szép, igényes "modell" barátnőjük van. A pasi is tudja miért van a lány vele és a csaj is tisztában van a helyzetével. Nincs ezen mit csodálkozni. Mindenki a biztonság felé hajlik. Nem kell aggódnia a számlák, gyerekek jövője miatt stb.


Előtted is ott a lehetőség, hogy milliárdokat harácsolj össze, majd lesz gyönyörű barátnőd is.


Belső értékek senkit nem érdekelnek ha nincs pénzed!

2011. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Milyen gáz már ha a pénzéért szeretnek valakit, persze jó milliomosnak lenni. De nem hiába, az őszinte szerelmet,szeretetet azt nem tudja megvenni senki.
2011. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rossz géneket? Bebizonyították, hogy jóképű fiúknak nem születnek szép fiúgyermekei, de szép lányuk születhet. Csúnyának is születhet nagyon szép gyermeke. Édesapám pl véletlenül sem volt jóképű, én pedig azért jónéhány lánynak tetszem. Bár van akinek nem. De olyan nincs aki mindenkinek tetszene.
2011. dec. 8. 13:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Ott van pl. a playboy guru öregember a huszonéves csajaival. Azoknak csak a pénz kell! Legalábbis nem tudom mi más érdekelné őket, mert hogy nem az az aszott öregember az tuti! Én pl hozzámentem egy kevésbé jó módú, de szerintem irtó helyes pasihoz! Nálam nem a pénz volt a fő vonzóerő!
2011. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát én akkor is eszerint IS választottam. Ne legyen dagi, ne cigizzen, ne kopaszodjon.

Szép lányunk is lett :)

És el is tud tartani, mert nem csóró.

Számít mindkettő.

DE számítanak a belső tulajdonságok is, mert fontos a közös jövőkép, a hosszú beszélgetések, a nevetések, kirándulások, a hűség, megbízhatóság...stb

Mert a férfiaknak szerinted kedves kérdező nem számít mindkettő? Dehogynem! Ugyanígy van a lányoknál is.

2011. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!