Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lány aranyáso? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy lányt. Elég jól elbeszélgettünk. A randi jött szóba, és ekkor mondta hogy hova szeretne menni hogy mit szólnék a következő helyekhez. Na ezek a helyek nem a Mari néni falatozója kategória hanem nagyon drága puccos éttermek.
2015. nov. 27. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de ebből még nem biztos. Én meghagynám a férfinak, hogy válasszon helyet, mert sokat elárul a személyiségéről is. Én nem vallom magam sznobnak, de igényes vagyok, szerencsére a párom is (nem az árban mutatkozik meg). Tehát, egy sarki hurkáshoz nem biztos, hogy örültem volna, ha oda visz. Szerintem egy igényes bár, ahol szendvicsek, finom bárételek, kávék vannak pont jó, nem kaviáros, de nem is piaci lángosos.


Ha viszont, nem igényes lehet, hogy most puhatolózik. Vagy elvárása, hogy neki ez JÁR. Esetleg most jön valami lepukkant helyről, és játssza a menőt. Ezt sajnos ennyiből nem lehet tudni. Ajánlj fel egy szerényebb, igényes helyet és lássuk mit szól. Ha érdekled oda is elmegy.

2015. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobj fel te is ötleteket, és ha nagyon húzza a száját, hogy nem elég előkelő neki akkor hagyd a fenébe :)
2015. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg 80 ezer a nettóm de persze ő erről semmit nem tud
2015. nov. 27. 13:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első, szerintem meg pont, hogy vicces tud lenni a sarki hurkázós, hot-dogos, hamburgeres első talinak. Persze csak, ha nincs hideg, de előtte be lehet ülni egy kevésbé sznob helyre is. A lényeg az, akivel vagy, nem annyira a hely. Egy halpiacon is lehet boldognak lenni, ha egy hullámhosszon pörögtök. :D
2015. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Jó de most nem a közös hullámhossz miatt akarunk párt magunknak hanem azért hogy megfelelő egzisztencia meglegyen meg mennyire izmos helyes jó pasi legyen a másik vagy mennyire nagy cicis jó csaj legyen Stb
2015. nov. 27. 13:34
 6/14 anonim ***** válasza:

4-es ebben igazad van. Amikor már ismerik egymást lehet izgalmas, kalandos az ilyen dolog. Első randi viszont csak egyszer van, más lehetőséget nem kap. Ebből ítélnek az emberek, ha tetszik, ha nem. Így működik a világ. Ha elsőre oda viszed, azt hiszi, hogy te csak oda jársz állandóan, vagy esetleg félsz késsel villával enni. Stb. Pedig lehet, hogy pont az ellenkezője vagy. Ugyanúgy vicces együtt kifesteni a lakást is, festékes, kinyúlt göncökben viccelődni, de ha első randira beállítanál festékes, szakadt ruhákban, akkor sejted mit gondolna rólad, pedig te nem olyan van. Lehet, hogy nem tetszik, de a világ ilyen, elsőre ítélünk meg mindenkit és külsőről. Ha nem tetszik a belső már esélyt sem kap, ez igaz a férfiakra is.


Első voltam

2015. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a lehető legnagyobb baj szerintem az emberekre hogy elsőre ítélnek. Mert lehet valaki épp szakadt ruhába jelenik meg de közben igényes és rendes ember ő lehetne az élete szerelme. És van aki előkelő jól öltözött Stb aztán elsőre ismerete meg a másikat csak és szimpi közbe meg egy bunkó durva megcsalós ember
2015. nov. 27. 13:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

<5>: elég szomorú, ha az emberek nem a közös hullámhossz miatt keresnek társat. Nem értem, mire érted ezt a kommentedet.

<6>: Mindig van lehetőség. Csak az emberek annyira beszabályozták magukat ebben a műanyag, szabályokkal teli, biztonságot ígérő, de semmi kalandot nem adó szürke monotonitásba, hogy lekorlátozódott a fantáziaviláguk, kalandvágyuk. Kitűnő fricska lenne pont, hogy odaállítok festékes ruhában, és mondom, hogy ez is én vagyok. Így is felvállalsz-e vagy sem...:D Nem azért írom ezt, mert nem lennék igényes, de gondolj bele, mennyi spontán élmény bukik meg amiatt, mert mindenkinek van egy határozott elképzelése a tökéletes randiról, azokról az eseményekről, amiket szeretne bevonzani az életében, de legtöbbször a kreativitást is megöli ez a beszabályozottság. Nem buzdítom arra, hogy festékes ruhában állítson oda, de mi történne, ha mégis bekövetkezik ez? Csak azért elküldi, mert nem Roland öltönyben állít oda feszengve a tükör előtt 1 órát, mint általábana hölgyek szoktak mindenféle mondvacsinált probléma közepette? :D A világ egy műanyag hely. Az emberek vágynak arra, hogy elfogadják őket, és ne ítélkezzenek elsőre felettük, de ugyanezt teszik másokkal. :):):)

2015. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:

az a baj, h mivel emberek vagyunk, vannak benyomásaink. Hiába próbálunk előítéletmentesen élni: lehetetlen.

Kísérletek bizonyították, hogy ha vkire elsőre BÁRMIÉRT rossz benyomást teszel; 15 személyes találkozó kell h érdemben tényleg tudj változtatni a képről, ami a másikban kialakult.

2015. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nőt 2x vittem 100 eurós étterembe. Mindig ő mondta hová menjünk. Elmész te rendelsz szerényen. Nem ihatsz mert vezetsz. Amennyiben golddigger a végén mondod a pincérnek, hogy külön fizettek. Az én nőm a 2. randink után nem birta kiköhögni a 70 eurós részét. ( Piált rendesen ) Én fizettem és leléptem. ( Gondolom lemosogatta )
2015. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!