Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél is előfordul az elkötel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél is előfordul az elkötelezettségtől való félelem?

Figyelt kérdés
Főleg 20-as korosztályra gondolok.
2015. nov. 27. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen eléggé, még talán kicsit jobban is mint a férfiaknál.
2015. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, nem is kell messzire menni, személy szerint nálam. :) Fővárosban lakom, sportolok, folyamatosan új embereket ismerek meg. Attól félek, hogy elköteleződöm valaki mellett, de nem sokkal később találok számomra jobbat. Akkor mit csinálhatnék? Csapot-papot nem borítanêk fel az új pasi miatt, de már rosszul érezném magam a régi mellett, mert nem rá vágyom.

L21

2015. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Bár manapság inkább divat egyből szexszel kezdeni egy kapcsolatot és csak utána megismerni egymást, viszont az ismerkedés pont ennek a problémának a kivédésére van. Akit meg elsőre jobbnak ítélsz meg, az sem biztos, hogy tényleg jobb, csak az újdonság varázsa miatt érdekesebb egy darabig.
2015. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkiben van egy természetes félsz, kiben több kiben kevesebb.

Én szerencsésnek érzem magam mert egy fantasztikus embert tudhatok magam mellett, akivel eltudnám képzelni, hogy leéljem az életem. Azonban még így is néha elgondolkodom azon, hogy egy komoly kapcsolatban élve, elköteleződve azt jelenti, hogy csak ő és senki más. Viszont ilyenkor eszembe jut az, hogy nála jobbat tényleg nem kaphatnék, miért akarnék én mást? :) Ijesztő belegondolni 21 évesen az elkötelezettségbe, de ha ott van az erre tökéletes ember akkor nincs mitől félni.

2015. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 úgy gondolom félreértetted a problémám. Minden esetben beszélgetéssel kezdem az ismerkedést, nem pedig szexszel. Ennek ellenére nem sokkal később még jöhet más akinek a külseje és a személyisége is jobban tetszik, mint akiénél leragadtam.
2015. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Ez egy érdekes dolog, mert elég hosszú idő kell ahhoz, hogy azt mondhasd ismered valakinek a személyiségét, viszont ha már valaki iránt elköteleződtél, akkor nem annyira valószínű, hogy máshoz is annyira közel kerülsz, hogy ténylegesen megismerhesd.
2015. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Miért nem valószínű? Már több év közös munka mellett is jól meg lehet ismerni a másik személyiségét.
2015. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!