Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha annyira félek a lányoktól felnőtt létemre, hogy képtelen vagyok leszólítani őket?

Figyelt kérdés
Nagyon tartok a durva visszautasítástól, meg attól, hogy megjelenik egy kétajtós szekrény haverja a csajnak és elintéz, ha le "merem" szólítani... Mit tegyek, hogy leküzdjem ezt a félelmet? Már előfordult, hogy csajok a haverjaikkal fenyegetőztek...

2015. aug. 1. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
akkor szólits le fiúkat -.-
2015. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ezzel küzdök reménytelenül. És hol próbálnád meg őket megszólítani?

Egyébként, ha nekem lenne bátorságom, azzal vigasztalnám magam, hogy én sem vagyok egy törpe, ha nem is vagyok szekrény alkatú.

2015. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
miért vernének meg ezért? nem értem....
2015. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Másképp szólítsd le őket te fatojás. :) Pl egy üzletben, ahol napszemüveget próbálsz, és kérd ki a véleményét, hogy hogy áll neked. Meg, hogy milyen tetszik a pasikon neki?

Innen már elindulhat egy beszélgetés. Vagy, ha kutyát sétáltat, leszólítod a kutyája felől érdeklődve, hogy milyen kutya, mert nagy kutya fan vagy, és szeretnél kutyát stb. Kicsit kiszínezed a dolgot.

Játszd el, hogy nem vágod melyik a legjobb fagyizó a környéken, és kérdezd meg, aztán ha elmondja, segítségéért meghívod egy fagyira. Találd már fel magad :D

2015. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha ez ilyen egyszerű lenne, az szép lenne. Ha valamilyen más dologgal szólítaná le őket az ember, akkor jó esetben célirányosan segítenek, tehát maradva a felsorolt példáknál: véleményt mondanak a ruhákról, elmesélik, hogy hol vették a kutyájukat, vagy éppen útbaigazítják az illető megszólítót, hogy hol van a legközelebbi cukrászda, fagyizó. A lényeg az, hogy vannak ők olyan dörzsöltek, hogy a hátsó szándékot megsejtsék, és ne lépjék túl a határokat.
2015. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, ez a játék része. Ha nyitott rád a nő, akkor is tudni fogja, hogy csak egy ürüggyel szólítottad le. Értékelni fogja, és viszonozza a nyitást. Ha nem vagy szimpatikus, akkor is mindenképp a dörzsölt oldalt veszi elő, csak épp elküld vele a halálba.
2015. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet!:)
2015. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem felesleges félni,én a szexi barátnőimen tapasztalom hogy van hogy ők is reménytelenül szerelmesek vagy elutasítják őket. Nyilván egy helyesebb pasit is utasítottak már el. Próbálkozni kell,ha nagyon nem megy akkor türelem,szünet és majd az élet meghozza a szerelmet. Aki pedig durván utasít vissza azzal jobban is jársz,ha nem jössz össze :)
2015. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Csak ha pénzed van akkor kellesz nekik szóval fölösleges égetned magad azzal, hogy csak elutasítanak..

Ha meg jól néznél ki akkor nem lenne ilyen gondod, szóval ennyi, én is így vagyok ezzel , kár próbálkozni, csak csalódás érhet. Szedjél össze sok pénzt majd akkor kellesz nekik akkor ők mennek utánad.

2015. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tipikus "segítő" női tanács ilyenre: állj be kényszerhomokosnak.
2015. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!