Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz dolog és bolond vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz dolog és bolond vagyok hogy átlagos külsejű diplomás pasiként nem vagyok hajlandó összejönni egy csinosabb nővel, mert csak egy érettségije van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
Igen, gáz... Ha másra nem, kalandra összejönnék vele...
2015. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Éltemben fel nem merülne, hogy az legyen visszatartó erő egy csajnál, hogy milyen végzettsége van. Szánalom vagy, nem kicsit, nagyon.
2015. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen , mert a diploma nem azt mutatja ,hogy menyire intelligens vagy a kérdés is ezt mutatja , mert le nézzed a másik embert mert csak érettségije van és lehet így is okosabb mint te..vannak olyan diplomások akiknek azért van mert apu anyu fizette neki a sulit , és sok okos embernek meg nem lesz mert az államira valami okból nem jutt be akármennyire tud ..Szóval szerintem egy érzelmi intelligenciád nagyon alacsony és le is nézed az embereket .. Elég vissza taszító ennyiből is a személyiséged
2015. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1. Nyilván kalandra összejönnék vele :) Itt tartós komoly kapcsolatról van szó
2015. nov. 27. 18:52
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Én nőként nem jöttem volna össze nem diplomás féfival. Számomra ez egyfajta értékrendet jelent, ami nekem fontos (ugyanakkor nem jöttem volna össze senkivel csak azért, mert diplomája van). A feltételes mód már múlt idő, mert lett párom. Két diplomája van. Emellett pedig egy sor egyéb pozitív tulajdonsága.
2015. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem először találkoztok, méltó beszélgetőpartnered, jól érzed magad vele, és ezután amikor kiderül, hogy érettségije van elbizonytalanodsz, akkor nagyon bolond vagy.


Ha még csak esélyt sem adsz neki, mert csak érettségije van, akkor meg még nagyobb.

2015. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az IQ nem a diplomától függ.
2015. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nálam ez nem lenne gond, de, ha neked így jó akkor csak nyugodtan. A te életed, úgy éled ahogy akarod.
2015. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem gáz. Én ugyanígy gondolkodok, csak épp diplomás nőként.
2015. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Senki nem álította, hogy az IQ a diplomától függ. De az, hogy valaki elvégez egy (vagy több) felsőfokú képzést, az egy bizonyos értékrendre vall.
2015. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!