Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz dolog és bolond vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz dolog és bolond vagyok hogy átlagos külsejű diplomás pasiként nem vagyok hajlandó összejönni egy csinosabb nővel, mert csak egy érettségije van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 18:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem gáz..de talán, köszönhetően a férfi mivoltodnak, téged nem fognak pénzéhes pcsának titulálni.. :)

Én is így vagyok ezzel, sok nő társammal együtt, de mi emiatt le vagyunk hurrogva.

2015. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én egyetemistaként 2,5 évig voltam együtt egy 8 általánossal rendelkező férfival,és jobban szerettem mint valaha bárkit...sőt,édesanyámnak csak egy érettségije van,apukámnak meg szakmunkása,mégis apukám a példaképem... a végzettsége alapján megítélni egy embert véleményem szerint szánalmas dolog,azon nem múlik a világon semmi...
2015. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás nőként én is így voltam vele, de aztán rájöttem a műveltség és életfelfogás, intelligencia nem feltétlenül végzettség kérdése, persze jó szűrő tud lenni, de így is vannak meglepetések. Egy szó mint száz végül olyan férfi mellett kötöttem ki akinek nincs diplomája de jó pár volt évfolyam társamnál értelmesebb! Szerintem egy esélyt megér, beszélgess velük, ha sügér, mehet úgy is a levesbe ;) de ha nem, akkor csak másfele sodorta az élet..
2015. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 verton válasza:
Szánalmas ha valaki az alapján ítél meg valakit hogy milyen végzettsége van!Ismerek olyan diplomás vezető beosztásban lévő nőt akinek olyan otromba a viselkedése hogy csalános papuccsal kellene agyonverni!Ja és csak a diploma számít?Mert olyat is ismerek aki diplomával gyárban melózik mert nincs más.A pénz biztos"nem számít".Elég ha nettó 100-at keres csak legyen iskolája :)Ugye így gondoljátok!!Ja mégsem?? Akkor..
2015. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 omba ***** válasza:

Mi az, hogy nem vagy hajlandó???

Ő űz, hajt téged, te meg mondod, hogy nem, nem!

Szerintem gáz amúgy.

Gondolom iszonyú nehezen jutottál diplomához, azért ilyen nagy a becse nálad.

2015. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 BlackSword ***** válasza:
Kár hogy a diplomával nem osztanak észt... Mégis milyen diplomád van te, te... izé???
2015. nov. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem "Gáz" Guga gubához .. Suba subához.

Nekem volt egy érettségis feleségem. A "Gáz" a Barátok közt + a Szomszédok. A szellemi színvonal ami fog őrjíteni. Nincs rendes végzettsége ergo jövedelme. kocsit persze akarni fog + drága ruhákat utazásokat.

https://www.youtube.com/watch?v=sfeDLTXq5h0

2015. nov. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz dolog. Én is így vagyok ezzel nőként. Barátnőim először húztak ezzel, majd most rájönnek, hogy igazam volt, mert én 2 éve férjhez mentem, nekik meg még értelmes barátjuk se volt. Mindenféle IQ 0 pasival összejöttek, aztán csak kijött, hogy valami nem oké, de az idejük meg elment... Lehet nem feltétlen az IQ-val egyenértékű a diploma, de ha nem büfé szakon szerezte az a nő, akkor már igen. És ha büfé szakon szereztem akkor is képes lesz értelmesebb kommunikációra és tájékozottabbá válik. Értékrendszere megegyezik a tiéddel. Valószínűleg nem a te pénztárcádra alapoz egy diplomás nő, mert képes magát eltartani, ellenkező esetben tud nagyon gáz lenni a dolog. Valamint ha valaki elvégez egy egyetemet, akkor az tükrözi, hogy van kitartása és nem tántorítja el egy-két pofon a céljaitól. Ha egy diplomás pasi érettségizett nővel kezd komolyan, nekem olyan mintha nem lenne képes megszerezni egy hozzá passzoló értelmes nőt, vagy azért gáz, mert nincs erre igénye.
2015. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen gáz és bolond vagy. Vered itt a diplomára magad, mintha az mutatná meg a rendkívüli intelligenciádat, miközben pont a kérdésedből derült ki, hogy erősen hiányt szenvedsz benne.
2015. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igazad van. Megertelek.
2015. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!