Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szeretek nyomulni, bókolni a fiúknak, kezdeményezni, de ezt a legtöbb fiú nem szereti, akkor vegyek vissza, vagy adjam önmagam?

Figyelt kérdés
20/L
2015. nov. 27. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Add önmagad! (:
2015. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, ez szerintem nagyon is helyzettől, körülménytől, minden mástól függ. De tényleg.

Én nagyon örülök, ha kapok egy-két jó szót, még ha ezt nem is fejezem ki sokszor. Pedig kifejezhetném, csak sokszor nem tudom lereagálni a dolgot időben. Utólag meg már rossz visszatérni rá, vagy nincs is rá lehetőség.


De ha tudom előre, hogy nyomulni fogsz, ígérem igyekszem lereagálni! Ha gondolod amúgy, írhatsz nekem nyugodtan, szívesen elbeszélgetnék egy hozzád hasonló lánnyal ezekről a dolgokról. :):D

2015. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:

Ne akarj más lenni,mint aki vagy.

És tudom,hogy van olyan,aki szereti! :D

2015. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

El sem tudom képzelni, hogy ez milyen...

Légyszí, ha van mód rá, bókolj nekem priviben.:)

2015. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha több ilyen lány lenne aki kezdeményez.

Ha van kedved én is szívesen várom leveled! :)

2015. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Írj
2015. nov. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!