Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kezdeményezni szerintetek? A nőnek vagy a férfinek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 évben mindig az történt velem, hogy ha kezdeményezett egy pasi nálam és esetleg még hezitáltam, akkor azonnal ott hagyott és ment másik lányt keresni.

Én lettem a kemény dió - nehéz eset és egyre jobban úgy éreztem, hogy velem van a baj.


Most először életemben volt egy férfi aki nem hagyott ott, hanem többször tett felém lépéseket és válaszolt értelmesen mindenre. Mindent annyira egyszerűnek érzek most.


Mindig azt mondták nekem a barátaim, hogy majd ha magammal rendben leszek akkor lesz párkapcsolatom. Érdekes most teljesen normális nőnek érzem magam hirtelen és boldog lettem ennyitől, mert már elkönyveltem a dolgokat, hogy velem lehet a baj..és ez most akkora lökést adott, hogy megint van kedvem mindenhez:D 29N


2015. nov. 21. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak, amelyik hajlandóságot érez...
2015. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Döbbenetes dolog, amit írsz. :)
2015. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs szabály. Ha tetszik valaki, akkor kezdeményezz. Ne várja senki - se férfi, se nő - hogy a sült galamb majd a szájába repül.
2015. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 opened paradise ***** válasza:
Annak,aki akar is valamit. Ne a másiktól várjuk.
2015. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A férfinek a vivő ereje kellett ahhoz, hogy a hajlandóságot érezzem:)
2015. nov. 21. 19:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Amelyik félnek megtetszik a másik.Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő.

24/F

2015. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Annak kell kezdeményeznie, aki szeretné megismerni ez általa kiszemelt embert, és nem azon filozofálni, hogy milyen jeleket küldözgessen, hogy a másik észrevegye.

Meddig hezitáltál, hogy ott hagytak egyből? Lehet, hogy pont olyan pasi szólított le, aki csak ágyba akart vinni, ezért nem is nagyon erőlködött, hogy megismerjen, hanem keresett egy könnyebb prédát.

Sosem értettem mondjuk, hogy akar valaki úgy ismerkedni, hogy azonnal választ vár a kérdésére. :)


29F

2015. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kb 100 pasi volt olyan aki 1 hét után ott hagyott
2015. nov. 21. 19:23
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
100? Ennyi nő szólítana le engem, lehet én is hezitálnék, kinek mondjak igent. :)
2015. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

100 az tényleg durva.

Férfiként, főleg, ha csúnya vagy, senki se szólít le. :/

2015. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!