Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min kellene változtatnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom, hogy kitörjek ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Évek óta egyedül vagyok, és egyszerűen fogalmam sincs, hogy miért, mert régen nem okozott problémát lányokat felszedni, de aztán volt egy lány aki eléggé összetört, és egyszerűen mintha azóta beragadtam volna, és minden megváltozott. Önbizalmam nulla lett, a lányok átnéznek rajtam, és fogalmam sincs, hogy hogyan törjek ki ebből a helyzetből. Próbálkoztam változtatni, ismerkedni de mintha nem is léteznék, pedig régen ilyen nem fordult elő.

2015. nov. 28. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad a múlt sérelmén és szerezd vissza az önbizalmad.
2015. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az önbizalom csak döntés kérdése.
2015. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második: ha ez ilyen egyszerű lenne, nem tettem volna fel a kérdést. Elég súlyos önbizalomhiánnyal küszködöm mióta az a lány visszautasított, pedig otthagytam az akkori barátnőmet is miatta, mert úgy éreztem becsapom a lányt, ha közben másért vagyok oda. Azóta próbáltam továbblépni, de mostanra pedig elment az összes bátorságom és kezdeményezőkészségem.
2015. nov. 28. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!