Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hálát adhatok az istennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hálát adhatok az istennek hogy nem helyes pocakos csúnya fogú pasiként volt már átlagos barátnőm? Így lehet még?

Figyelt kérdés

Nem rég lett vége egy átlagos aranyos lánnyal a kapcsolatom. Nem vagyok jó pasi fogaim borzalmasak egészségesek csak nagyon picik sárgák és kopottak Fogdoki szerint ezt csak koronával lehetne megoldani ami fél millió kb.

Örüljek hogy volt barátnőm egyáltalán és számítsak rá hogy ilyen szerencse csak egyszer adatik az életbe


2015. nov. 29. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha már képzeletbeli lényeknek akarsz köszönetet mondani, akkor inkább Gandalfnak adj hálát, ő sokkal menőbb.
2015. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez már kisebb csodának számít.
2015. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1


Vagy a Tisztességes Politikusnak :D

2015. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Szerintem simán átlagos vagy, tehát nem minden nőnél vagy nyerő, de bőven akad majd olyan. A lányoknál két kizáró ok van: ha az ember alacsony és ha ocsmány az arca. Nekem mindkettőből kijutott, nem csoda, hogy 29 évesen még nem volt randim sem, pedig rengeteg lánynál próbálkoztam már.
2015. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha átlagos vagy afeletti a magasságod, akkor ne lepődj meg. Jó ha tudod, hogy sok nő inkább választ igénytelenebb, de nem alacsony pasit. Ezt csak tapasztalatból mondom, mielőtt jönne a köpködés.
2015. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
176-177 cm vagyok
2015. nov. 29. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a magasság már néhány lánynak elég, bár nem túl soknak.
2015. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ha kifogsz egy normális átlagos lányt akinek tényleg nem olyan fontos a külsőd főleg ha van némi kiállásod, és magabiztosságod akkor pláne nem.


Én kövér bár már nem annyira de régen 120 kilós súllyal 170 cm-vel nem túl szép fogaimmal és az arcbőröm sem volt a legjobb akkoriban nehezen találtam barátnőt, de mégis összejöttem egy kedves lánnyal aki nálam 10 cm-vel volt alacsonyabb gyönyörű szép formás sportos alakja van, kedves mosolya szép szemei és elég sok pasi odáig van érte. Engem nem a külsőm miatt választott hanem mert nem vagyok nagyképű, normális vagyok, megfontolt és nagyon jófej. Nekem ő volt életem első barátnője álmomban sem hittem volna hogy pont én kellek neki. Sajnos a kapcsolatunk fél éve ment tönkre közel 2 év után. Sajnos ő elkövetett egy nagy hülyeséget amit elnéztem neki ugyan de ő tovább folytatta aztán egyszer csak arra lettem figyelmes hogy a szemem előtt csal meg egy kis takonyorrú gyerekkel. Én akkor végeztem vele.


Jelenleg én 2 hónapja próbálkozom sikertelenül, most egy randim lesz egy kedves átlagos lánnyal, de nem igazán reménykedem hogy lesz belőle valami, mert tettem neki idegenként egy szívességet amikor bajba volt az autójával csak emberségből, és akkor kérdezte hogyan hálálhatná meg, én meg poénból mondtam hogy egyszer eljöhetne velem kávézni amikor ráér, és akkor mondta hogy hétfő délután 3 kor x helyen fog várni. Kíváncsi leszek mert se facebookon nem találtam se a számát nem adta meg. Én elmegyek várok rá egy ideig aztán meglátom mi lesz. Túl nagy reményeket nem fűzök a dologhoz, mert nem egyszer jártam már így.

2015. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!