Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova tűntek azok a "klasszikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek azok a "klasszikus, , nők, akik érdeklődést mutatnak a férfi felé, könnyedén és lazán beszélgetésbe lehet kezdeni? Helyette csak a telefon nyomkodós érdektelen érzéketlen android nőket látom. Itt békéscsabán legalább is.

Figyelt kérdés
Sajnos háttérbe szorúlt a szeretet,nincs közvetlenség,csak az anyagi világ,a telefon meg a facebook,értelmesen már nem is nagyon lehet itt ismerkedni.Szomorú...
2015. nov. 30. 16:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%

"Sajnos háttérbe szorúlt a szeretet,nincs közvetlenség,csak az anyagi világ,a telefon meg a facebook,értelmesen már nem is nagyon lehet itt ismerkedni.Szomorú..."


A nagy lófszt.

2015. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
ki haltak sajnos isten hozott az agymosott 20 edik században! nyugi pécelen is úgyan ez van
2015. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

Ez a telefon nyomogatás engem is kikészít..nem látok mást csak embereket akik állnak/ülnek egymás mellett ,de egy szót sem szólnak egymáshoz csak nyomogatják azt a sz @rt...

Ha barátaim csinálják ezt mellettem akkor simám otthagyom őket.Aztán ők vannak megsértődve,hogy miért hagytam ott őket.


Kérdésre válaszolva

Vannak ilyen nők de ne a plázákba keresgéld őket..

2015. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha utazok, várom a buszomat, olvasni szoktam. Nem állok szóba csak úgy egy random idegennel, csak mert a buszon egymás mellett ülünk véletlenül. Nem szeretem tétlenül tölteni az időmet. Van, amikor leállok valakivel beszélgetni, de annak általában valamelyikünk részéről oka van, pl. gyakran utazunk ugyanazon a vonalon, valamelyikünk útbaigazítást kér, ilyesmik, és inkább rajtam szoktak meglepődni, hogy egy idegenhez ismeretlenül hozzászólok. De leggyakrabban nincs ilyen, és ahelyett, hogy kukán lennék magamban, előveszek egy regényt.
2015. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted Békéscsabát miért nevezik sötét saroknak,már jó ideje?Mondjuk az országban máshol is ugyanúgy itt van ez a jelenség.
2015. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Az viharsarok, te észlény :D
2015. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Nos, én egy nő vagyok, és akkor leírom a saját tapasztalatomat. Én tipikusan a régimódi fajta vagyok, aki azt szereti, ha a férfi kezdeményez, udvarol, és nem telefonon meg nem interneten, hanem élőben, randira hív, elmegyünk valahova, stb.


Évek óta nem találok normális kapcsolatot, mert azok a férfiak akiknek tetszem, nem odajönnek, hogy a szemembe nézzenek és megkérdezzék, hogy megiszunk-e egy limonádét valahol, hanem furfangosan megtudakolják az ismeretségi körből a nevemet, bejelölnek facebookon és ott kezdenek el írogatni, próbálkozni. Amikor megkérdezem, hogy miért nem élőben jöttek oda, hisz volt rá lehetőségük, akkor nem kapok értelmes választ.


Amikor pedig van egy normális férfi aki nem próbálkozik be facebookon, és nagy nehezen ráerőszakolom magam, hogy én kezdeményezzek, akkor egyből meghátrál és meggondolja magát... Akivel pedig odáig eljutunk, hogy ott alszom nála az benyögi, hogy inkább aludjunk külön, az a tuti...


Most akkor mit szóljak? Ennyit érek "klasszikus" nőként.


(P.S. és nehogy valaki rám írjon privátban itt hogy ismerkedjünk, mert akkor tuti kigyullad valami)

2015. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, te utcán akarsz ismerkedni? Hát nekem nincs tepsitelefonom, klasszikus nő is vagyok úgy érzem, de nekem például nem jönne be, ha valaki leülne mellém csak úgy hirtelen, ismerkedési szándékkal.

Állítólag könyvtárban például lehet ismerkedni.Nos, én rengeteget jártam könyvtárba, de de nem úgy tűnt, mintha ismerkedésre lenne kitalálva.Normális szórakozóhely nem nagyon van Békéscsabán.Így maradnak a társkereső oldal, ami szintén nem a legjobb, mert az meg személytelen.

Egyébként ha nekem külsőre tetszik egy férfi, vonzónak találom, akkor elég, ha rám mosolyog, többször rám néz, vagy többször elsétál melletem.Akkor bárhol is legyünk, mindenképp számíthat az érdeklődésemre.De ha "lerohannak", azt nem szeretem.Volt már rá párszor példa, hogy utcán leszólított srác, hogy tetszem neki, meghívhat-e üditőre, beszélgethetünk-e?(Itt, Békéscsabán)... Egyrészt ha épp úton vagyok, az azt jelenti, épp sietek valahova, tehát egyrészt nincs időm leállni beszélgetni, másrészt az ilyen akciók engem inkább elijesztenek, ráadásul ha még nem is tetszik a srác, az para.

2015. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Kíváncsi voltam ki mit gondol erről.
2015. nov. 30. 18:37
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
ugyan már... a fiúk is ugyanúgy a telefonjukat nyomkodják. én megértem azt, aki pl olvasgat a telefonján, mert én se szeretek csak ülni és nézni ki a fejemből amíg utazok. én könyvet szoktam vinni magammal. na meg az okostelefon előtt sem úgy volt az élet, hogy leültél a metrón, villamoson, buszon, trolin, az emberek meg csak úgy elkezdtek cseverészni...
2015. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!