Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok mitől lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mitől lesz egy srác jóképű?

Figyelt kérdés

Mik azok a vonások, amik jóképűvé tesznek egy srácot?

Esetleg mondanátok rólam is véleményt kép alapján? Előre is köszi a válaszokat!



2015. dec. 1. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az összhang számít, de hogy ténylegesen válaszoljak a kérdésedre, amik eszembe jutnak:


Hosszúkásabb arcforma, de arányos a szélességgel, szélesebb csontos állkapocs, magas kiugró arccsontok, nagy szemek, kicsi szabályos orr, közepesen vastag száj, magasabb homlok.


19/L

2015. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi konkrétum, aminek meg kell felelni, talán a felnyírt haj és a túlzottan szűk nadrág nem jó pont, szóval a stílus nagyban befolyásol :)

Ha küldesz képet, akkor szívesen mondok véleményt.

2015. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre így konkrétumot nem tudok írni, hogy milyen vonások. Az összképtől függ. Pl nekem soha nem tetszett szőke hajú férfi. Valahogy nem tartom férfiasnak, nem vonz. Csak barnák, főleg sötét, majdnem fekete rövid hajjal, és barna szemmel, borostával. Hogy az arcot helyesnek tartom e, csak akkor tudom eldönteni ha ránézek:)


Ha gondolod nyugodtan küldhetsz képet.

2015. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 10 esetbúl legalább hétszer a sötéthajú srácok jönnek be,barna vagy zöld szemmel,mert általában férfiasabban néznek ki,mint szőke társaik.Pl. Nekem Fabregas jóképű,valakinek meg már nagyon durva.
2016. jan. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fabregas nagyon jóképű,az egyik legjobb pasi,na meg Sergio Ramos. Általában nekem is a sötét haj,sötét szem tetszik,de nem az a tipikusan jóképű,hibátlan fogsor,belott haj.

Férfias,markáns arc,esetleg borosta

2016. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!