Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert tetszenek a noknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tetszenek a noknek olyan ferfiak, akik teljesen atlagosan, vagy akar annal is rosszabbul nez ki?

Figyelt kérdés

Annyira zavar, hogy van peldaul egy ismerosom, nem mondom, hogy atlagosan nez ki, mert kulonleges arca van, de nem szep. Hogy mipyen a szemelyisege (ami ugye meghatarozo), azt nem tudom, mert csak felszinesen ismerem, de nagyon sokszor megesik, hogy a lany ismeroseim azt mondjak, szexi. Pedig meg nem is beszelgettek vele. A teste sem egy nagy szam, nem puha, de azert nem annyira izmos. Ndkem allandoan azt mondjak, hogy milyen jokepu vagyok, tibbszor is leszolitottak mar az utcan, vagy irtak Facebookon, hogy nincs e kedvem modellkedni. De meg akkor is, ha csak a kulsosegeket vesszuk, szerintem ez az illeto elomlnyosebb helyzetben van, pedig, ahogy a lanyok is szoktak mondani, egyaltalan nem jokepu, de hihetetlenul vonzo es szexi. Meg van meg jo par ember akik nem neznek ki jol, megis vonzzak a kulsejukkal a leanyzokat.

Ki a titkuk? (24/F)



2015. júl. 4. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Axe hatás
2015. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

:D ez kituno reklam volt

de tenyleg, annyira nem ertem a noket, kidolgozott testu, jokepu modellek kepeitol odaig vannak, de aztan megneznek egy filmet egy szinesszel aki nem nez ki jol es el vannak tole ajulva hogy milyen ferfias es szexi...

2015. júl. 4. 09:39
 3/15 anonim ***** válasza:

1. nem lógtak el nyelvtan óráról

2. egy idő után minden ribi rájön, hogy ez nem járja meg kellene komolyodni és egy " átlagos" fiú mellett helyet foglalni

3. átlagos kategóriába tartozom nem vettem észre semmi ilyet eddig.

2015. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert egy idő után a nőknek is kezd elegük lenni a ripacs, nárcisztikus, sármosan jóképű, nőket hülyítő pasikból és inkább olyat keresnek, akik megbecsülik, tisztelik őket.
2015. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem éreznék, hogy van náluk esélyed, vagy olyan kisugárzása van ami vonzza a nőket:)
2015. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nálad esélyük* bocsi
2015. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszettek soha a tipikus szépfiúk. Ízlés kérdése.
2015. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szerinted nem néznek ki jól. Az életben sok minden nézőpont kérdése.
2015. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat:) erdekes dolog ez a kisugarzas
2015. júl. 4. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi rendben van külsőleg, tehát nincs rajta semmi kirívó, vagy undorító, és amellett energikus, mozgékony, vidám, vág az esze, az bőven elég ahhoz, hogy megmozgassa a szebbik nem fantáziáját.
2015. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!