Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van mindenből, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van mindenből, teljesen kész vagyok, el vagyok keseredve, olyan szerencsétlen vagyok, vajon minden okkal történik?

Figyelt kérdés

Iszonyat szerencsétlen vagyok a szerelemben. Állítólag jóképű vagyok, de szarra nem megyek vele, mert aki nekem tetszik az mindig FOGLALT és ebből már KURV_----a elegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Nem bírom ezt tovább elviselni. Mostantól lehet h csak azzal fogom tölteni az időmet, hogy hogyan csábítsam el a nekem tetsző kapcsolatban lévő lányokat. Mert ez így nem mehet tovább, h mindenkinek barátja van. Kapja be mindenki. Elegem van. Unom már ezt az egészet. Mindenki nyer, mindneki mázlista, csak én szívok mindig. Rohadtul mindegy hogy jól nézek ki, szarra se megyek vele, h stabil lábakon állok, diplomám, céljaim stb., 24 évesen komoly tervekkel és remek képességekkel. Nem nagyképűségből írom, de az itt olvasott kommentek alapján nekem minden ujjamra jutna egy lány. Aztán még sincs semmi. Butaság az egész világ. Ez a rengeteg szenvedés amit átéltem vajon okkal történik. Talán egyszer én is megtalálom azt a lányt akivel szeretjük egymást? Azért kell ennyit szenvednem .


Bocs ha kissé csapongóan, és összevissza írtam ,de már nagyon szenvedek, és nagyon rossz a közérzetem, és iszonyat szeretethiányom van amiatt, h sosem jön össze semmi.


2015. dec. 5. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Kihisztizted magad, vagy ülsz még kicsit a hiszti-lócán?

Ha ennek csak a tizedét előadod a valóságban én három férjet is bekamuznék, hogy békén hagyj.

Legyen már tartásod ember!

25n

2015. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A való életben van tartásom, és baromi jófej és megnyerő tudok lenni.


Csak a netet használom hisztizésre. Mert valahol ki kell eresztenem a gőzt. Itt meg úgyse ismer senki.


A sok szenvedés után vajon nekem lesz olyan pillanatom amikor megtalálom a páromat, ezért a sok szenvedés?

2015. dec. 5. 18:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Elnézést a kirohanásomért. Kicsit kikészültem , mert elég nagy rajtam a nyomás. Túl sokat kell küzdeni, túl sok a szenvedés, és közben semmi jó nem történik. Bár egyesek azt mondják, h az élet célja épp a küzdés magam. Aztán fene tudja. Sztem az lenne a lényeg, hogy valami fejlődést produkáljak. Jelen állás szerint ez nem lesz olyan nehéz, ugyanis van még hova fejlődni. Jelenleg olyan mélyen vagyok, h innen már csak felfelé vezet az út.
2015. dec. 5. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
sokan vagyunk így, kérdező
2015. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!