Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justlonely4ever kérdése:

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen vagy, ez másokkal is előfordult már?

Figyelt kérdés
Eddig még, ha megtetszett egy lány mindig próbáltam kedvesen normálisan nem elsietve közeledni, de mindig csak azt a választ kaptam hogy "csak barátként tekintek rád",őszintén szólva már az önbizalmam 0,lehet hogy sokat kérek,de egy normális, kedves lányt szeretnék csupán aki viszonozza az érzéseimet,de sajna már annyit csalódás ért hogy élet kedvem sincs /18F

2015. okt. 11. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van, csak én lány vagyok. Elég elszomorító, és akkor így mondják a barátaim, hogy ne legyek elkeseredve.. Köszi. Pedig nekem sincsenek nagy elvárásaim.

18/l

2015. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De még az benne a poén h aki meg csak le akar feküdni vele, ő meg abba szerelmes és már annyiszor megvigasztaltam és közben olyan nehéz volt nem atölelni/megcsókolni és azt mondani h én szeretlek
2015. okt. 12. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!