Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valakinek nem tetszenek a kövér nők, lerázza őket, akkor lehurrogják? Akinek a karcsú tetszik, az bitófára való?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
mert a mai nők kiharcolták hogy ők nyugodtan válogathatnak kedvükre az átlag meg érje be ami jut neki
2015. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem azzal van a probléma, hogy lerázza a kövér nőket, mert nem tetszik neki.


A stílus, amit megenged bármilyen emberrel szemben.. Alja, szutyok, csicska?!


Tudod kinek kéne ilyen ember, aki így beszél egy másik emberről. És persze, mindenkinek van egy ízlése, és ha nem tetszik, akkor nem tetszik. Ezzel semmi gond. DE senki nem beszélhet így a másik emberről.


Nekem nem tetszenek a sovány és az alacsony férfiak, mégsem illetem őket ilyen jelzőkkel. Ettől még lehetnek nagyon értékes, kedves, intelligens emberek, egyszerűen csak nem vonzódom hozzájuk és kész.

2015. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:
94%

Ha a korábbi kérdés miatt,akkor:

Ezzel nem feltétlenül van baj. Megmondja az elején és kész. De ha randizgat vele és megvárja,míg beleesik,akkor az undorító.

Igaz ez kövérre,vékonyra és mindenre.

2015. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es, igazad van, a stílus nem mindegy. De akkor is ez van, ha őszintén és normális hangnemben utasítják őket vissza, nem egy ilyennel találkoztam már.

Nem értem az okát!

3-as az elég féreg dolog, ebben 1000%-ig egyet értünk!

2015. dec. 6. 20:49
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi ha egy nő utasít vissza egy kövér férfit megkapja, hogy felszines.
2015. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem kellene foglalkozni mások véleményével. Tedd azt, ami neked jó. Más sem akarna neked jót attól, hogy megszól.
2015. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Jó, de ha én megmondom egy nőnek, hogy ne haragudj, azért nem jössz be, mert kövér vagy...tuti megsértődik.
2015. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Engem se vonzanak a dagi pasik, de nem mondom így a szemébe, hogy azért nem érdekelsz mert dagi vagy...

Másokkal meg ne foglalkozz.

2015. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Én ilyet szerencsére nem nagyon tapasztalok. Ha valaki normális hangnemben mondja meg, hogy neki ez az alkat nem az esete, inkább az, nemigen szokták lehurrogni, bántani.


Talán csak az önbizalomhiányos, vagy rosszindulatú emberek. De ilyen meg akad soványban is, aki világraszóló hisztit csap, ha valakinek egy teltebb alkatú tetszik.

2015. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Egyet értek, szerintem minden tálalás kérdése. Legyél intelligens és okos, kell egy semleges válasz, és nem bántasz meg senkit, sem a kövér nőt sem a vékonyat, sem a kismellűt, sem a nagymellűt.

De amúgy én most flangálok egy társkeresőn, ahol is rámírt egy 50-es fazon, aki kérdezte mik az elvárásaim. Mondtam, hogy a pasi ne legyen alacsonyabb, mint én, ami nem nehéz lévén 164 centi vagyok, nem szeretem ha nagyon szőrős, nem tehetek róla, nem jön be, és zavar ha dohányzik, mivel én nem teszem. Na és akkor nekem esett, hogy elvárások azok vannak, de aki úgy néz ki, mint én az ne ugráljon.... jött a hülyézés, az intelligenciám, avagy annak hiányának kivesézése... Elég bántó volt, és mellé ő írt rám. Tálalás kérdése minden. Senki nem bitóra való, én sem, ha nem szeretem a szőrmókokat, ő sem, ha nem szereti a vörösöket, te sem ha nem jönnek be a ducik, pötty.

2015. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!