Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nektek melyik alak tetszik a...

Nektek melyik alak tetszik a legjobban? Körtealak, alma alak, vagy homokóra alak?

Figyelt kérdés
Képet linkelnétek hogy kinek melyik jön be, meg adatokat(vékonycsípő,szélesváll..ilyenek)

2013. jan. 25. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen homokóra, az az igazi női test.


[link]

2013. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem ilyen az alakom, mondjuk még feljődésben vagyok, de nagyon utélom:( 14éves vagyok és lóg rajtam minden felső mert keskeny a csípőm, alig van hasam és a derekam is vékony..:s
2013. jan. 25. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én úgy vagyok vele hogy leszarom....

+még soha életemben nem néztem rá egy csajra és döntöttem el magamban hogy most ezek közül milyen alakja van

amúgy ha etalont akarsz: [link]

2013. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a banán alak tetszik, amit kihagytál. [link]
2013. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg, hogy formás legyen a nő, meg sem tudok különböztetni ezt a sok gyümölcs nevet
2013. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Homokóra vékonyabb kiadásban. [link]
2013. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a banán tetszik, nem tudom, hogy azt miért hagytad ki, elég sok csajnak van.

14 évesen sokat fogsz még fejlődni, mellesleg, ha vékony csípőd van és semmi derekad, akkor nem vlószínű, hogy te homok óra alkat vagy.

2013. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a banán az egyenes tök egyben van a test, nincs dereka nekem az nem tetszik és férfias is.

Szerintem a vékony körtealak v.homokóra a szép.

2013. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A banán alkat tulajdonképpen igen hasonlít a modellek alakjára. Nincs nagy különbség a csípő, derék és mell között, ezért gyakran atléta-típusnak is hívják. A felesleg gyakran a derékon rakódik le, de a mell kicsi vagy átlagos."


nahát mostmár ezt is tudom h.milyen alkatom van.:D én nem szeretem annyira jobban örülnék homokóra alaknak.

2013. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!