Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a vonzalom a legfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a vonzalom a legfontosabb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyat már sokszor hallottam hogy szenvedek a párom mellett mert bunkó, durva, szemét, elviselhetetlen de mégis vele vagyok mert vonzódok hozzá. De olyat nem halottam még hogy szenvedek mellette mert nem vonzódok hozzá de mégis vele vagyok mert aranyos kedves okos.
2015. dec. 7. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Általában az ilyen nőknek van szemetes láda "pasijuk" is.

Felmerül a kérdés, hogy miért nem azzal vannak, aki megérti őket?

Azért, mert ezek a gyerekek az ágyban nem tudnak semmit.

Így jár a nagyfarkúval, akire a barátnők is irigyek, meg van a szemetes láda, akivel beszélget oszt minden Happy.

Ugye fordítva nem működik, hogy jár a szemetes ládával(akivel kínszenvedés a szex), a nagyfarkúval míg dug, mert akkor az megcsalás.

Így lép életbe az első.

Ennyi.

2015. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalom nagyon fontos, mert kémián alapszik, de az elmúlik. A nők többsége szereti a rosszfiúkat. Sokszor beletörődnek egy rossz kapcsolatba, de előbb vagy utóbb mindenki továbblép, így vagy úgy.

Ha nincs vonzalom, hiába okos és kedves, kínlódsz, mert nem vonz, elkezdődik a fáj a fejem periódus....


Mint nő, állítom, hogy nem, a farok mérete nem feledteti el a pofont, hát legyen már eszetek. A mazó nők nézik el, vagy ha függés van, gyerek vagy anyagi, zsarolás, lelki terror, nem azért mert 20 centis a farka. 16 éves kor alatt lehet, de akkor nem felnőtt nőkről beszélgetünk.

Arról nem is beszélve, hogy én nem is szeretem a nagy méretet, szóval nekem büntetés a 20 centi is. De lehet én vagyok hülye, nincs az a jó szex, aminek hatására eltűrőm, hogy verjenek. Ne már....

2015. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de igen, rengetegszer felvetik itt is, hogy nem érzik a tüzet, de olyan jó, hogy bizalom, melegség van köztük, egyetértés, és jó beszélgetni. érzik, hogy hiányzik valami, és mégis nehéz megválni a békés, biztonságos kapcsolattól.


természetesen ha jó szex van a viszonyban, és közben érzelmileg elromlanak a dolgok, akkor attól is nehéz megválni. bár én úgy vettem észre, ez előbb-utóbb a szexet is tönkrecsapja.


egyes válaszoló gondolom, azért várja a nagy faroktól a megváltást, mert nincsen neki. elárulom, az sem spanyolviasz. van az a kicsi farok, ami biztos gondot okoz, és van az a nagy farok, ami nem okoz örömet, mert csak bevetik, nem játszanak vele. 20 centi amúgy ijesztően nagynak hangzik, nem hallottál még a nagyság miatt fájdalmas szextől?

2015. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel elvagyok vonzalom nélkül mert aranyos, kedves, okos, akkor az barátság, nem párkapcsolat. A vonzalom az előbbiek nélkül meg pusztán szexuális kaland. Párkapcsolatban mindkettő benne van. Nyilván vannak olyanok, akiknek egyik vagy másik kevésbé fontos, de alapvetően egy jól működő, kiegyensúlyozott párkapcsolatban ugyanolyan mértékben van vonzalom és kedvesség, intellektus, megértés is. De az tény, hogy én személy szerint vonzalom nélkül nem lépnék kapcsolatba senkivel- mi értelme lenne, azzal csak az idejét húznám. Anélkül szerelmes sem lehet az ember, ami meg a párkapcsolatoknak jobb esetben eléggé alapjául szolgál. Emberileg szerethetem, de hát a barátnőimet is szeretem emberileg, meg a testvérem is, aztán mégsem járok velük. Mert egyikükhöz sem vonzódom úgy, mint a páromhoz. Aki azért lett a párom, mert vonzódom hozzá, aranyos, kedves, okos, satöbbi.


Az meg csak a pasik (nem férfiak, kis éretlen pasikák) agyában élő tévképzet, hogy a péniszük körül forog a világ.

2015. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hoppá, nagyon rátapinthattam az igazságra, ha törölték a válaszom.
2015. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig létezik az utóbbi is, nem is ritka: amikor a nő kiválaszt egy "rendes" pasit, akivel nincs meg a szikra, aztán szenved mellette évekig.


Mindenesetre az, hogy ki milyen kapcsolatban van, nagyon sok tényezőn múlik, messze nem a külsőn, meg a vonzalmon. Pontosabban a vonzalom nagyon sokat számít, csak nem a fizikai vonzódás. A párválasztásainkat tudattalan sémák irányítják: mindenki olyan sémát választ, ami ismerős, akkor is, ha attól szenved. Vannak bizonyos személyiségtípusok, amikhez tudattalanul vonzódunk, és a többivel nem tudunk mit kezdeni, még akkor sem, ha sokkal jobban járnánk velük.

2015. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mi volt a válaszod? Pedig tuti olvastam :D
2015. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A vonzalom mindenképpen fontos valamennyire, hiszen borzasztó lehet nap mint nap olyan mellett ébredni, akihez nem esik jól hozzáérni, vagy akár még ránézni sem.


A fenti két eset közül az elsőben "szenvedek a párom mellett mert bunkó, durva, szemét, elviselhetetlen de mégis vele vagyok mert vonzódok hozzá" a nő abban reménykedik, hogy a férfi majd jellemre megváltozik.


A másikban "szenvedek mellette mert nem vonzódok hozzá de mégis vele vagyok mert aranyos kedves okos" (és lehet, hogy te még nem hallottál ilyet, de én már sokszor) meg abban reménykedik, hogy olyan jó ember, hátha előbb-utóbb a szerelem, a vonzalom is megjön.


De a legtöbbször mindkét esetben tévednek.

2015. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nincs vonzalom, kalap-kabát
2015. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!