Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek tényleg a bunkók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg a bunkók kellenek? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Csupán azért kérdem mert óriási dilemmában vagyok. Nagyon sokáig udvarias voltam a lányokkal, de mindig a barátzóna vagy a sima lekoptatás jutott osztályrészemül. Ekkor úgy döntöttem, hogy bunkó leszek és úgy is kezdtem el viselkedni a nőkkel, de ez sem hozott eredményt. Szerintetek jól látom azt, hogy a lányok többnyire tagadják, hogy nem bunkó pasira vágynak, holott mégis? És mennyire lehet igaz, amit én tapasztaltam, miszerint, ha jóképű és helyes srác vagy akkor gerjednek a bunkó stílusra, viszont ha csúf, esetleg átlagos srácként viselkedsz ebben a stílusban, akkor egy utolsó parasztnak könyvelnek el. Ergó, a helyes pasiknak sokkal többet elnéznek. Nem szeretnék általánosítani, csupán az általam tapasztaltakról beszéltem. Szerintetek?

2014. okt. 12. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, kedvesem. A nőknek a helyes pasik kellenek, akkor viszont mindegy kedves vagy, vagy bunkó.
2014. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
nem a bunkók, de nem is a mézesmázos kedveskék, mindig az aranyközépút a megfelelő, legyél udvarias de azért pimasz is :)
2014. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
z elottem levonek igaza van de azert jol fog jonni ha jol is nezel ki :D
2014. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

# 1/3

Értem. És ha nem vagyok helyes, sőt inkább csúf vagyok akkor mi a teendő? Ezt mondjátok meg. Vagy törődjek bele az egészbe?

2014. okt. 12. 17:04
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Akár helyes, akár nem, ugyanúgy elítélem a bunkó srácokat. Legyen udvarias, tudja, hogyan kell bánni egy nővel.
2014. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Tudod hogy miért buknak a bunkókra a nők? Azért, mert valami olyasmijük van a bunkóknak, amik a legtöbb "kedveskedő, normális" fiúnak nincs: önbizalmuk, nem is kevés. Nem bunkónak kell velük lenni, szimplán rohadt határozottnak és tökösnek. Ez kell a nőknek, hogy lássák rajtad, hogy kemény vagy, van önbizalmad, nem fosod össze magad semmitől. Tudat alatt minden nő egy ilyen férfit keres, lévén ez a férfiak szerepe. Tévednék? Van több ismerősöm is, aki úgy néz ki, mint egy 13 éves, vagy hülye mint a föld, vagy 9 centis a pénisze, és mégis, minden héten más lánnyal van. Tudod hogy mi a közös bennük? Mindegyik arca akkora, mint a bécsi kapu. El vannak szállva maguktól. Nem ilyen idegesítő paraszt módon, de látod rajtuk, hogy nincs önbizalomhiányuk, senkire sincsenek ráutalva. És EZ kell a nőknek, akár 16 éves csajról beszélünk, akár 26 évesről.
2014. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
a te bajod hogy érdekel mi kell ennek meg annak.Alárendelt vagy.Én lesz*arom kinek mi jön be,stílusra meg főleg xy senki mit gondol rólam, és lám mégis bejött nem egy nem két nőnek.Mondjuk én kedves vagyok.
2014. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy helyes kasztraltasd magad. Ne legyen vagy mert még a farkadat sem veri ki senki. Max anyad sajnalatbol haha
2014. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

# 6/8

Ami a határozottságot illeti, szerintem hasznos amit írtál. Csak vannak egyedi tapasztalataim. Mi történik akkor, amikor határozottan lépek fel és az illető csaj hátat fordít és faképnél hagy? Mert van néhány kellemetlen élmény a tarsolyban.

2014. okt. 12. 17:20
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyrészt, az nem biztos, hogy határozott vagy, lehet hogy csak te gondolod azt. Pillanatok alatt meg lehet érezni ezt az emberen, a mozgásán, az arcán, a testtartásán. Másrészt, ha valamelyik ott is hagy, le kell szarni magasról. Te király vagy, szerzel mást, ez a lényeg, ezt kell gondolni.
2014. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!