Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem úgy látom, hogy a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem úgy látom, hogy a mai nők párt keresnének. Szerintetek?

Figyelt kérdés

20as korosztályra gondolok. Inkább megy a sopánkodás meg a behunyom a szemem.

Eléggé elkorcsosultnak érzem a saját és az utánam következő generációt. :/


23/F


2015. dec. 9. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
én is szűz leszek mindig, megpróbálok venni egy szex babát, egy real sex dollt, ami nagyon élethű, összegyűjtöm rá a pénzt, s boldog párkapcsolatban élünk majd mi ketten :)
2015. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Se szingli, se szűz nem vagyok, de úgy látom nehéz dolog ma egy párkapcsolatot összehozni, és megtartani. :/


Nem nézek ki rosszul, az eszem is a helyén van, de a mai felhozatal, ahogy a városban sétálgattam iszonyat harmat volt.

Mindenki lesütött szemmel, komoran bandukolt a maga kis dolgára a saját kis világában. :/

Bár én végigmosolyogtam magamban a főutcát és dúdolgattam magamban egy karácsonyos dalocskát ami szólt a hangosbemondóból. :)


23/F

2015. dec. 9. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem aztán elhúztam onnan, itt vannak még normális emberek:D Itt nem esik nehezemre normális kapcsolatot kilakítani:D
2015. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy akkor meg hülyének néznek. Depressziós vagy/és egó bajnok a mai lányok nagy része. Én kezdem azt gondolni ha nem lenne ennyi agymosó sorozat vagy műsor és az internet is csak korlátozottan lenne elérhető akkor az emberek talán boldogabbak lennének. Nem az ilyen irreális hamis elvárásoknak akarnának megfelelni vagy az alapján párt találni, hanem érzésre. Ismerkednének és nem csak elmennének a másik mellet mindenféle előítélettel. Én szerettem az embereket és szerettem őket megismerni de már úgy érzem belefáradtam mert olyan mintha mindenki maga elé tartana valami pajzsot, amire rá van írva, hogy "te ide nem jössz". És ezt mindenki olvassa. Aki erőszakkal áthatol a pajzson annak talán megadja magát, de emberi szóval nem igazán megy. Én pedig nem leszek őstulok. Mondanám, hogy ha a lányoknak ez kell akkor legyen ez. Akkor kihal az emberiség. De ez nem igaz mert a hülyék meg szaporodnak mint a nyulak, szóval inkább elhülyülünk de végül is ez a cél. A rabszolgálat könnyű irányítani. De ennyire már nem mennék bele. Gáz ami van. Én ezt régen nem így képzeltem el. Még nekem is voltak álmaim. 25/F
2015. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van barátjuk? Vagy szimplán csak sietnek? Ilyen hidegben nekem sem nagyon van kedvem dudorászva korzózni az utcán. Meg amúgy is. Megy a busz/metró/villamos/vonat, be kell érni melóba vagy órára, vagy akárhova, és a többi. Ha valaki az utcán van, akkor általában megy valahova egy céllal, akkor meg oda akar érni, és nem álmodozva őgyelegni. Nem a generáció hibája, hogy a világ felgyorsult. Már nem annyira szokás az utcán ismerkedni. Meg lehet próbálni, de inkább mégis elcsípem azt a villamost.
2015. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" ha nem lenne ennyi agymosó sorozat vagy műsor és az internet is csak korlátozottan lenne elérhető"

- akkor nem hinnék sokan azt, hogy valami musicalben, vagy Disney filmben élnek, és nem várnák, hogy az emberek (nők) táncolva és énekelve járkáljanak ügyeket intézni.

Garantáltan soha az életben nem látna engem senki idült mosollyal az arcomon miközben, mittudomén, mondjuk az állatorvoshoz megyek fülcseppet venni a kutyámnak, viszont amikor kikapcsolódásra kerül a sor, nyilván nem vagyok elutasító...


Mondjuk ezt az utcás ismerkedést soha nem értettem; ilyenkor jó ha megadom a számomat, vagy nem? Mert ha megadom, akkor nem vagyok több, mint egy könnyűvérű szajha, aki "nem ingerli a férfi vadászösztönét" (ez a kategória ugye nem is megy ember számba, szóval egy dugásra jó, és kész) de ha nem adom meg, akkor meg elutasító frigid dög vagyok.


Amúgy kérdező nem kell aggódnod, jön majd a tavasz, aztán tele lesznek a parkok emberekkel.

2015. dec. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!