Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem gondoljatok, hogy a nok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljatok, hogy a nok el vannak kenyeztetve? Tulsagosan is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok itt siro lelekvesztett fiucska. A lany ismeroseimmel joban vagyok. De! Amit eszrevettem, az az, hogy tulsagosan is nocentrikus lett ez a vilag. Az elkenyeztetest az udvariassaggal alcazzak (kb mint a politikaban mindent rasszizmussal). A feministak sirnak az egyenjogusagert, de mindent a fiu vegyen, csinaljon, szervezzen, lepjen? A legtobb no ugy beszel, hogy adjon- eselyt ennek a fiunak. Eselyt? Ez nem folenyeskedo kicsit? Mintha valami nagylelku kegy lenne ez az egesz. Jo lenne mar felebredni, mert ha ez igy megy tovabb, senki sem fog part talalni maganak. Just sayin. Es nem altalanositok. Na mentem vissza tronok harcat nezni. Csa

#Daenerys #jon snow u know nufin
2015. dec. 10. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
De jó, hogy nekem nem kell ilyen emberekkel foglalkoznom. Olyan nyafogókkal sem mint a kérdező, meg az olyanokkal sem akik annyira nagyra tartják magukat, hogy azt hiszik mindenki őket akarja és ezért lekezelőek. Hát igen vannak ilyen és olyan emberek. Találd meg azt a nőt aki nem ilyen. Amúgy ha ténylegesen el is lennék kényeztetve, akkor sem lennék ilyen.
2015. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
de igen! igazad van
2015. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Én még némi kényeztetést el bírnék viselni.
2015. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na ja. A kritika meg nyafogas. Az egesznek a rossz oldalat lehet valahogyan reszletezni anelkul, hogy nyafogas lenne?
2015. dec. 10. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Remélem ennél jobban is el leszek :)
2015. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen pasik, ez van ha pincsi kutyák vagytok. Köszi
2015. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Jajj ne Tyrion, most mi lesz? :DD
2015. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Először is: ki kényeztet bennünket és akkor az udvariasság álca vagy igazi?

Én nem sírok az egyenjogúságért hanem hiszek az egyenjogúságban. Tudod, érdekképviselet, azonos bérek, azonos lehetőségek, ne a mellem miatt kapjak meg valamit hanem a valós érdemeim miatt....húúú, de felháborító dolgokat akarok, igaz?


De! az egyenlőség és/vagy a feminizmus nem üti ki a férfi/nő szerepek közötti különbséget. Tehát az a férfi lesz előnyben,aki udvarias úriember, aki hercegnőként kezeli a nőt, aki kezdeményez stb. Ezen sosem fogsz tudni változtatni. Általában azért nem az a gyakori hogy mindent a fiú szervezzen, vegyen, többnyire egy kapcsolatban ezek oszlanak.


Ami az esély adást illeti, vannak olyan nők (férfiak is!) akik nagyon kapósak a másik nem szemében. Ezek válogathatnak, esélyt adhatnak. Ez persze antipatikus dolog, de a világ így működik.


Senki nem fog párt találni magának? Miért ne találna? Aki normális és tud szeretni, az megtalálja a maga párját, a többi meg hadd keresgéljen.


Na, én meg megyek Vikingeket nézni.

2015. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vegre egy normalis valasz. Ilyet is reg lattam itt a gyokon
2015. dec. 10. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!