Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljátok sokan, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok sokan, szép átlagos kinézetű lányok itt, hogy senkinek sem kelletek?

Figyelt kérdés

Több ilyet olvasok itt. Nem lehet, hogy csak nem akarjátok észrevenni a közeledő srácok garmadáját? :)


Kort írj.


2015. júl. 13. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
ezt én se értem szerintem túl nagyok az elvárásaik vagy ők is a szupervezér hímet várják fehér lóvon! ilyen nincs hogy szép vagyok csinos vagyok még sincs senkim! ffi 20 és 40 között :D
2015. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Most szép vagy átlagos kinézetű?


Amúgy lehet, hogy vannak olyan srácok, akiknek tetszenek ezek a lányok, de nem közelítenek, mert félnek, hogy el lesznek utasítva. Ez a félelem néha jogos, néha nem.

2015. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Kevés önbizalom, talán szemtől szembe nem kapnak elég bókot. DE!van akinek a világ minden bókja is kevés. Az önbizalom nem táplálkozhat kívülről, mások véleményéből. Aztán vannak, akik szeretnének itt bókokat kapni, kicsit sajnálni saját magukat, "kéjelegni"="flörtölni fiúkkal, tenni a szépet, udvaroltatni maguknak.
2015. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Sok oka lehet, pl.: nem veszik észre az éppen aktuálisan közeledő srácot, pasikat utasítottak el talán mert sok az elvárásaik az aktuális csajnak, kevés önbizalom és a pici problémát óriásinak tüntetik fel - azt mondják magukról hogy csúnyák miközben tényleg szépek, általánosít hogy pl a csak idősebb srácokkal randizik, sok csalódás érte ezért válogatós lett...stb.


Szerintem mind a két nemre jellemző egyaránt, hogy sokan azt se tudják, hogy mit akarnak és emiatt kiverik a hisztit és a másikat okolják, hogy miért nem találok magamnak párt.

2015. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg lehet, hogy a közhiedelemmel ellentétben nem kezdeményeznek náluk a pasik?
2015. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem gondolom h senkinek nem kell sot, de a ferfiak zome csak bamulni/szemezni tud meg elpirulni, de az h odajojjon vagy elhivjon kavezni az mar valami olyan foldontuli erofeszitest batorsagot igenyelne ami ugy nez ki sokaknak tul sok:-))


Egyebkent nincs ezzel baj, mert vannak ilyen emberek de akkor NE szemezzen. Ne kozlekedjen ugy az irodaban h engem bamul, mikozben annyit nem bir kinyogni h hello hogy vagy? Az, h percenkent ramnez, meg igazgatja a hajat es ugy bamul ettol engem nem fog jobban erdekelni es nem figom randi invitalasnak venni.


A masik zsenialis dolog, amikor egy pasi hosszasan szemez sokszor (szinten iroda) es ahogy meglat elkezd hangosan sohajtozni mikozben bamul...ezt most miert is?


...es akkor jon egy pasi normal onertekelessel, rammosolyog, en vissza es valami sablon beszelgetest kezdemenyez aminek a vegen, zaraskent elhiv egy italra.


Sokkal kevesebbet energiat fektetett az egeszbe mint a bameszkodok, nem igazgatja a hajat, nem orobal a kozeledben lenni meg mindenfele mondvacsinalt okkal a kozvetlen kozelemben lezengeni es engem bamulni mikozben masokkal beszel. Nem probalja magara felhivni a figyelmet hangoskodassal, vagy egyeb dologgal, szimplan csak besetal es ugy viselkedik mint egy normalis felnott ferfi.


Oszinten?Tok elegem van a szemezo pasikbol akiknek tetszem de felnek elhivni barhova is es ezert nem is veszem oket komolyan. Mar nem varok arra, h x het szemezes itan majd jon a "nagy nap" es vegre elhiv randizni, vagy koszon, vagy valami....Mostmar csak visszanezek, kedvesen mosolygok ra es ennyiben le is zarom a dolgot mindenfele remenykedes nelkul.


Van olyan srac aki tok jofej, nem alfa, nem macso de legalabb meg mer szolitani es beszelget es jokat rohogunk es ugyan meg van rola gyozodve h en tul jo no vagyok hozza, en mindig arrol vagyok meggyozodve h vegreeee egy cuki pasi akivel lehet jokat beszelgetni es nem valami bameszkodo beta.

2015. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert így van. Ha közeledne felém valaki, hidd el, észrevenném.

19/L

2015. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert nem közeledik senki? Nem hülyék a lányok, hogy ne vegyék észre, ha valaki kezdeményez náluk, már amennyiben ez nem azt jelenti, hogy távolról nézegeti. Az még (az én értelmezésemben) nem minősül közeledésnek, hanem minimum ott kezdődik, hogy hozzászól a másikhoz.

Az önbizalomról pedig annyit, hogy az a sikerélményekből táplálkozik, ami ebben az esetben azt jelenti, hogy észleli az ember, hogy érdeklődik iránta a másik nem. Ha ez nem történik meg, akkor mégis honnan legyen önbizalma az embernek?

2015. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!