Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy lány nem akar magának csóri pasit, hogy aztán kuporgassanak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Szép kis provokáció, még gyakorolj egy kicsit, hogy hihetôbb legyen.
2015. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Caerus ***** válasza:

Ha te sem vagy "csóri" és ugyanannyit tudsz beleadni, és nem eltartatni akarod magad, akkor nincs baj. Nyugodtan.

De ha szegény vagy, és ennek ellenére neked nagy kegyes elvárásaid vannak, az alja és élősködő emberre vall.

2015. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nem baj, csak neked. A te bajod, ha ilyen nyomorult vagy, hogy pénzben méred az embert.
2015. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak amint látod, ha olvasod a kérdéseket, az emberek nagy része álszent, képmutató, smucig, vagy egyszerre mindhárom.
2015. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert nem hajlandó saját magának megkeresni a pénzét.
2015. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én gazdag vagyok, beleszülettem ebbe, apukám halála után örököltem, nem szeretném még névtelenül sem elárulni, hogy mennyit (meglehetősen paranoiás vagyok), de annyit elmondok, hogy 9 számjegyből áll és közelebb van a 10 számjegyhez mint a 8hoz..

Szerintem a pénz egy átok :(

A befektetési tanácsadóim idén 37%-os emelkedést hoztak ki, csak az idei profitból megélnék életem végéig simán, van 2 házam, 3 autóm, egy motorom, 2 nyaralóm, az egyik házban moziszobám fedett medencém, két kertészem, két bejárónőm, egy magán pszichológusom, egy magán neurológusom, egy életvitel tanácsadóm, 7 pénzügyi tanácsadóm, DE nincsenek barátaim, mert rövid időn belül mindnek a pénzem kellett -.- és mióta pénzem van azóta nem találtam oylan nőt, akit ne a pénzem érdekelne.. Volt akinek nem vallottam be hogy gazdag vagyok, volt hogy direkt ezért béreltem egy teljesen átlagos budapesti lakást, hogy ne vegye észre hogy sok pénzem van, de később pár hónap együttlét után elmondtam neki, rövid időn belül megváltozott, nagyon megváltoztatja az embert a pénz :( Magányos vagyok, szeretetre lenne szükségem, egy oylan nőre aki akkor is velem lenne ha csóró lennék :(

2015. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor neked ezek szerint nincs más vonzó tulajdonságod, csak a pénz.Vagy tényleg nagyon paranoiás vagy.És ha bérelt lakással csaptad be, meg titkolóztál előtte, akkor ne is csodálkozz, ha otthagyott.Ha engem így tesztelnének, az a bizalmatlanság jelét mutatná, márpedig a bizalom lenne a kapcsolat alapja.Hazugnak , megbízhatatlannak és igen, zsugorinak gondolnám a pasit és egy ilyen nem kell, akkor sem ha gazdag.
2015. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Caerus ***** válasza:
63%

#6, nem zavar minket ha ezzel a keretsztorival akarod felszedni a megvezethetően buta és pénzéhes, felszínes tyúkokat, de ez így nagyon átlátszó és gyenge, két komoly és egy kisebb hibát is vétesz:


- Nem vagy tisztában a reális értékekkel, a 9 számjegy milliót takar, még egy közepesen tágas (de még mindig közös társasházban lévő) lakást sem kapsz meg 10 millió forintból, nem hogy Budán, de még Pest szerényebb kerületeiben sem. Amiket kamuztál, azok alsóhangon is a 11 számjegyes bankszámlánál kezdődnek.

- Halmozni a pénzügyi tanácsadókat nem a gazdagság jele, hanem ha valaki dilettáns. Olyan mintha egyszerre 7 zoknit húznál fel a lábadra.

- Bár nyilván az anyagiakért pattanó nőkben bízol, a zárás túl direkt és erőltetett utalás a célodra, még egy egyszerűbb, szerényebb észjárással megvert konzumnő is kiérzi ebből az átverést. Ha minden más stimmelne is, az utolsó mondat egyből lebuktat.


De amúgy sok sikert. Van olyan élősködő típus (nőben és férfiban egyaránt), aki megérdemli hogy átverjék.

2015. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Cerus, ne haragudj, de a dilettáns az te vagy. A 9 számjegy az százmilliós nagyságrend, nem milliós...ha pedig közel van a milliárdhoz, akkor 800-900 milliós vagyonról beszélünk.

Pénzügyi tanácsadóból is lehet hét, egyik a tőzsdei befektetéseket kezeli, másik a biztosításokat, stb. Hiazen nem feltétlenül ért egy tanácsadó mindenhez agas szinten.


Másrészt viszont az is igaz lehet, hogy magával az emberrel nincs valami rendben, ha csak a pénzzel tudja megfogni a csajokat.

2015. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:11

Azt elnézem neked, hogy nem ismered a számokat ekkora nagyságrendnél, azt is elnézem neked, hogy fogalmad sincs a pénzről iylen nagyságrendben, sem arról hoyg mivel jár, de okoskodni minek kell?

Lehet rólam negatív véleményt mondani, lehet lehúzni (bizonyos esetekben még akár az előnyömre is válhat). De kérlek ne okoskodj olyanról amiről fogalmad sincs :\

2015. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!