Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasított, de kifejezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított, de kifejezetten NEM akar elveszíteni a lány?

Figyelt kérdés

Nálam idáig úgy volt, hogyha egy lány elutasított, akkor ment vele együtt minden - többet nemis válaszolt, nem is akart találkozni, féléves barátságot, stb. huss, elfelejtette.


Most nem igy történt. Ugyan tényleg világosan elmondta, hogy csak barátként tud rámnézni, több oldalról körbekérdeztem - mégis "majd a legközelebbi kávézáskor... fogunk még ugye?"

Szóval talon nem lehet, mégis akármikor találkozna máskor, pedig igenis ignorál másokat, akik találkozni akarnának vele, tehát prioritásban vagyok...


2015. dec. 6. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartsd meg barátnak és legyél gané: használd te őt szemetesnek, csajozz be és meséld el neki a nőügyeid! ;)
2015. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előfordulhat, hogy úgy van, ahogy mondja: nem akar elveszíteni, mert értékes embernek tart, de nem tud vonzódni hozzád. Tőled függ, meg tudsz-e barátkozni ezzel. De ez nem feltétlenül jelenti, hogy később változhat a helyzet, én ezzel nem számolnék.
2015. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyra tart,sok belső értéket lát benned.Örülj ennek,vedd bóknak szerintem.
2015. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy barát sokszor többet ér, mint egy elcseszett kapcsolat. Addig maradj benne, amíg neked is jó, amíg hasznos. Ha valami már nem épít, hanem romból azt el kell engedni. Bartát vagy, de mint tudjuk, a legjobb barátságokból lehetnek a legnagyobb szerelmek ;)
2015. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Caerus ***** válasza:
Kávézni és barátként ragaszkodni még nem ugyanaz mintha többet is látna benned. Ha már lenne kapcsolata, úgy más árnyalat, de ha egyedülálló, hidd el, nem utasított volna el miközben vonzódik hozzád. Még ha kéreti is magát egy nő, akkor is inkább időt kér.
2015. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy sok fiatal nő szeret maga mellett tartani egy rajongót, akitől semmit nem akar, de mégis ott van neki biztonságnak. én is nő vagyok, és ilyet sosem csinálnék, de tényleg több ismerősömnél láttam ilyet.

sajnos szerintem lehetséges, hogy téged is erre a szerepre szánt.

2015. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!