Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány szemében mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szemében mennyire gáz, ha nekem tartósan nincs senkim több éve? 24/F

Figyelt kérdés
Csak ilyen futó kalandok, sőt igazából hosszú kapcsolataim se voltak soha.

2015. dec. 12. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz:)
2015. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert volt már olyan lány, akinek ezt bevallottam és rögtön ő is úgy állt hozzám, hogy akkor vele se lesz hosszútávú, nem is lett, de ez önhibámon kívül, benne determinálódott, hogy ne legyen.
2015. dec. 12. 23:39
 3/8 A kérdező kommentje:
A másik ami sokszor gondot okoz, hogy vagy problémás kapcsolatban élők találnak meg vagy abból éppen kilábalók, tegnap is valami hasonló talált meg a neten, aki már régebben is próbálkozott nálam, nos ő ahogy megtudta, hogy nem kéne se neki se a barátnőinek megharcolnia értem rögtön kifarolt. Én meg folyton csak tagadok a rokonok, ismerősök előtt, ha kérdezik, hogy miért nincs, mindig azt mondom, hogy most a munka,suli,vizsgák,utazás,másik város ez az miatt nincsen senkim. De az igazság az, hogy senkinél nem próbálkozok neten, ha meg csapok 1 ferde éjszakát abból meg mindig csak futó kalandok, ismerkedések jönnek ki amiknek nincs folytatása.
2015. dec. 12. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha túl sok szexkapcsolat volt,komolyabb meg egy se akkor kicsit én is tartanék tőled :)
2015. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hidd el én próbálkozok nem futókapcsolatok kialakítani, de egyszerűen nem tudok.
2015. dec. 13. 00:09
 6/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok... Amúgy meg miért érdeklődnek annyira,hogy volt e kapcsolatod stb? Talán első randiknál nem kellene megemlítened,hogy sosem volt még, meg hogy csak kalandok voltak.Ebbe a témába nem nagyon kellene belemászni,inkább beszélj másról :) Ha jobban megismer valaki és látja hogy normális vagy ez nem fog számítani szerintem,meg aztán 24 éves vagy nem 34,mert akkor már nehezebb lenne kimagyarázni :)
2015. dec. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát csak abból indulok ki, aki állítólag komolyan gondolta volna velem, csak tett egy ilyen megjegyzést, hogy neki eddig meg csak hosszú kapcsolatai voltak és nem tudja, hogy nekem, hogy működne hosszútávon. Tegnap, meg szemembe kaptam, hogy éppen nincs senkim egy másik csajtól, akinek ráadásul az egyik haverom a barátja, meg félti tőlem a barátnőit, mert nem járnának jól velem. Mintha valami vadász lennék vagy nem tudom.
2015. dec. 13. 00:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha egyedulallo lennek. (De van baratom. )

Szerintem keruld ki a temat a kapcsolataidrol. Egyszeruen ismerkedjetek. Csak errol ne beszeljetek. (Ha nagyon kerdezi, en azt mondanam, h szerettel volna hosszu kapcsolatot, de a munkad keresztul huzta a dolgot. Nem rajtad mulott. De a legjobb lenne, ha nem arulnad el, h nem volt tartos kapcsolatod! Intezd el a kapcsolatos kerdest, h " Nem akarok rola beszelni."

N

2015. dec. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!