Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány szereti a "férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szereti a "férfiasabb" dolgokat is, emiatt kevésbé lesz a férfiak szemében nőies?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt olyan dolgokra, amik (sajnos) még mindig olyan területek, ahol a férfiak nagy többségben vannak: pl érdekli hobbi szinten a fizika, természettudományok, reál tárgyak, informatika, kütyük, csillagászat stb. Persze érdeklik "lányos" dolgok is, de imád tudományos könyveket olvasni, műtéteket nézni, ilyesmik.

Ettől kevésbé lesz egy nő nőies?


2015. máj. 18. 21:19
1 2
 1/12 Interferencia ***** válasza:
Nem tudom, az én szememben ez szexi.
2015. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, sőt pénisze is van valószínűleg... Lehetnél racionálisabb, még ennél is....
2015. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.: abból indulok ki, hogy sok nő szemében az viszont nem férfias, ha egy férfi teszem azt hímez, vagy hasonlókat csinál (nem én gondolom így).
2015. máj. 18. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon bírom ha egy nő szereti ezeket a dolgokat. A természettudományokba, csillagászatban, fizikában rengeteg nő is dolgozik. Szerintem is vonzó.

És én például horgoltam meg kötöttem férfi létemre, mert megtetszett egy ideig :D Ettől szerintem nem lettem kevésbé férfias. Mindenki foglalkozzon azzal ami érdekli őt

2015. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén, miért érdekel mások véleménye? Ha szereted, akkor csináld!! :)

Most változtatni fogsz a hobbijaidon, mert egy-két személy azt mondja, hogy fúújj.. ne csináld, mert ez olyan fiús... ?

Ugye nem?


Szóval a hobbid, az a te hobbid. Senkinek semmi köze, hogy te mivel töltöd a szabadidődet, és hogy miket szeretsz.

2015. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok a hobbijaimon változtatni akkor sem, ha mindenki azt írná, hogy ez borzasztó, mert ezeket szeretem, ettől leszek boldog :) De ha már van ez az oldal, gondoltam kihasználom és megkérdezem, mert kíváncsi vagyok.
2015. máj. 18. 21:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Mintha a múltkor lett volna valaki itt,aki hasonló kaliberű csajt akart volna valamelyik kategóriában.Felesleges a kérdésed,mert te is tudod hogy így is tudsz partnert találni.
2015. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7.: nem ez volt a kérdésem, hogy találhatok-e így partnert (az meg másik dolog, hogy 20 évesen egyetlen normális kapcsolatom sem volt még)
2015. máj. 18. 21:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Én alapból nem tartok semmilyen szakmát se "férfiasnak" se "nőiesnek", tehát nem. Szerintem ez még vonzó is.
2015. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezek nem férfias dolgok,többsége unalmas kocka móka :(
2015. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!