Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi történhetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett a húgommal, hogy így utálja a férfiakat, mit tegyek, mit tippeltek, mitől lehet az alábbi?

Figyelt kérdés

Az én szép, okos, barátságos, kedves természetű, sokak által kedvelt 29 éves húgomnak 3,5 éve nincs barátja.

Azelőtt volt neki több kapcsolata is, habár mindig elég decens volt, nem ugrált tudomásom szerint ágyról ágyra.

Amikor vége lett az utolsó kapcsolatának, számomra se világos módon, valaki fiúba sokáig bele volt esve, aki átverte. Helyette egy 16 éves gimnazistát választott.

Nem tudom, mennyire van köze ehhez az egésznek, de azóta elutasítja a szexuális kapcsolat minden formáját, állandóan azt hangoztatja, hogy gyűlöli a férfiakat, és legnagyobb részüket ki tudná nyírni, hogy minden rossz miattuk van, csak bántják az embert, és fél tőlük, és őt különben is mindenféle kapcsolattal hagyják békén.

Különben sikeres, munkájában is, művészetben is, fest és nagyon jól keres a képeivel, tökügyes, csinos, tényleg, akármikor lehetne neki pasija.

De nem akarja. Ilyenekbe zúg bele, pl: legutóbb egy papnövendékbe...vagy valakibe, aki kint van Angliában.

De ha elérhető közelségbe kerülnek, akkor csak azt nézi, hogy melyik miért lenne rossz neki, és a végén arra jut, hogy ez is csak olyan szemét férfi, mint a többi, és hagyják békén, és utálja őket.

Korábban nem volt ilyen.

Mit tehetnék, hogy segíthetnék neki, mert szerintem a szex nélküli élet elég furcsa, nem tudom elhinni, hogy valakinek elég, hogy eljár táncolni, festeni, hobbizgat, és nem érdekli a szex. Mi történhetett itt?



2015. dec. 13. 01:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Elképzelhető, hogy valami komoly trauma érte a legutóbbi partnerével. Ha pedig fest, művészlélek, akkor még érzékenyebb típus lehet az átlagnál.


Egyébként én is festek (többek között), és nem érdekel a szex, bár engem sohasem érdekelt, nem is volt kapcsolatom. Viszont nála volt korábban, és az gyűlölet... szerintem történt valami, amiről nem akar beszélni.

2015. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Missi_Key ***** válasza:
32%

hát..ha értesz hozzá elemezd a festményeit..

am lehet megerőszakolták/megverték..azok ilyen távolságtarók akikkel ilyesmi történt...


de ha 29 évesen kikezdett egy 19-essel.. akkor bármi lehet,nem csak fizikai dolog...


sztem beszélgess vele.

2015. dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem írtad volna le a foglalkozását akkor is betippeltem volna, hogy művész. Bár lehet, hogy racionálisabb gondolkodású nők is viselkednek így, de szerintem a művészekre jellemzőbb. Biztos szüksége lenne egy férfira, csak nem akarja felvállalni a kockázatot, hogy átverik. Talán keress te valakit neki. Olyat akit úgy ismersz, hogy nem verné át. Hátha összejönnek. Én a nőkkel vagyok így szóval többnyire megértem. Sajnos én a korom miatt biztosan elbuktam a húgodat, meg szerintem a művész jellem sem passzolna hozzám. Szerintem ő is pont így szelektál ki mindenkit.
2015. dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%

Mindjárt megsajnálom. Sikeres a munkájában, tehetsége is van a művészetekhez, mi az Isten kell még manapság? Elhiszem, hgy jó egy szerető partner, de valakinek még ezek sem adatnak meg, mint ami neki jelenleg. Szóval nem értek bizonyos embereket...

Valószínűleg érhette egy lelki törés a legutóbbi párkapcsolatában, alapjában renghetett meg a férfiakba vetett hite. Egy jó szaki kell neki, és helyrerázza az önbecsülését.

2015. dec. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Na!Velem is ez van kb,csak az én bátyám le se szarja....

Nem tudom,mivel lehetne feldobni,de lehet ha komolyan kibeszélnétek vele a dolgokat,elmondaná,hogy mitől fél segítene....Bár valószínűleg jogos a félelme...... :/

2015. dec. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda emberek vannak, az első válaszoló mit akart mondani?


Kérdező, a húgod teljesen biztos, hogy bántalmazó kapcsolat(ok)ban volt korábban, nem valószínű, hogy egy ember okozta ezt nála, viszont hosszabb ideig fennálló traumatikus helyzetek lehettek.

Lehetséges, hogy valami fizikai erőszak is volt.

De nem akarlak ijesztgetni, ehhez nem kell amúgy még művésznek se lenni, hogy valaki évekre visszakozzon egy kapcsolat lehetőségétől.

És valóban, rengeteg férfi durván mocskoslelkű, mondom ezt pasasként, el nem hiszitek, miket tudnak kitalálni.

Persze a primitívebbjére jellemző ez, viszont a primitívség nem diplomafüggő.


Nagyon óvatosan próbálj vele beszélgetni erről, inkább beszéltesd. A feleségemnek van pár ilyen könyve, ami a bántalmazó kapcsolatokról szól, szociálpedagógus, ha akarod, megkérdezhetem, és privátban írok, hogy mi a teendő.

2015. dec. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

4. Miért, hány éves vagy?


Különben nem szerencsés ítélkezni, attól még hogy fest, nem elszállt művész, ne bélyegezzük már a másikat sztereotípiák alapján. A kora miatt nem buktad volna be, de azért, mert pejoratív társítást hozol a művészi tevékenységhez, művész akkor biztos elvont, na ezért valószínű nem lenne egészséges kapcsolat.

2015. dec. 13. 02:03
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk én is félreértettem első olvasásra. Azt hittem, a húgod választott egy 16 éves gimnazista csávót az első kapcsolata után :) Késő van már. Bocs.
2015. dec. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
6. MI történt veled? Nem értem, mire gondolsz, de ha szeretnéd elmondani, privátban írhatsz, anonim úgyis, és szívesen meghallgatlak.
2015. dec. 13. 02:05
 10/26 anonim ***** válasza:

A többiek nagyjából mindent leírtak, elképzelhető valami erőszak,de szinte biztosan egy férfi által okozott súlyos trauma van a háttérben.

Hasonlítsd össze a 3 évvel korábban festett,és az azóta festett képeit,lehet rátudsz jönni valamire belőle.

Mindenekelőtt próbálj vele beszélgetni,akár egy üveg bor mellett,hátha megnyílik neked.

Nyugtasd meg,nincs semmi szégyellnivalója,kinek mondaná el,ha nem a testvérének.

Azt írod, barátságos, kedves,mindenki kedveli.

Ez nyilván egy álarc,nem azt mondom,hogy alapból nem ilyen,hanem azt,ha a háttérben valami komoly fájdalom van,azt jó lenne, ha magától adná ki,nem úgy bukna ki idővel belőle,az sokkal rosszabb ugyanis,és nagyon fárasztó lehet jópofát vágni mindenhez,miközben valami nyomja a lelkét.

Próbáld erősíteni a bizalmat köztetek,sok sikert kívánok! :)


#1 35% Irigyellek, nagyon intelligens ember lehetsz.

Gondolom nálatok már beütött a rezsőcsökkentés, rég lekapcsolták a villanyt...

2015. dec. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!