Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Ez csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Ez csak egy hullámvölgy lehet?

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint 8 hónapja együtt vagyunk 17 évesek vagyunk mindketten.

Eleinte tökéletes volt minden, igazi álompár voltunk..az utóbbi időben viszont egy katasztrófa az egész.. az anyukája szét akar minket szedni ő meg úgy tűnik mintha semmit nem tenne ellene.. pedig ő azt mondja hogy de.. hetente egyszer aludhatunk együtt (még suli időben is péntek délutántól-vasárnap 1-2ig együtt voltunk...) és egyszerűen már nem ugyanaz.. ha azt mondja hogy nem tudunk találkozni alig bánt.. hogy ha nem alszunk együtt az sem izgat különösen.. van egy nagyon nagyon nagyon jó fiú barátom..ma egész délután együtt voltunk (vásárolgattunk) és valami hihetetlen jól éreztem magam.. a barátommal ilyen nagyon nem volt mostanában.. annyira nyugis volt vele és mégsem punnyadás..

Egyszerűen nem tudom mitévő legyek.. nagyon szeretem Őt.. de tönkretesz.. sírok, hányok, enni alig birok mióta ez van valami hihetetlen sokat fogytam amit bár nem bánok kezd szinte egészségtelenné válni.. és ő ezt nem fogja fel..



2015. aug. 11. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Az eleje ismerősmi is igy voltunk az "anyós"miatt a találkozások miatt de nézd azta családja és az anyja úgyis őt fogja védeni .De neemézd bele magad nem szabad egyél rendesen és mig nem vagytok együtt prbáld meg le kötni magad mi 2éve vagyunk együttés ez volt sokat sőt még sokszor most is de hidd el rá jöttem probáld meg le kötni magad ha ideges vagy menj el futni vagy valami jobb lesz hidd és egyél rendesen mert ugysem tudsz vele mt kezdeni ott meg ugysem fogod hagyni mer szereted hidd el kicsit idös sebbbek lesztek könyebb lesz minden gondolj erre.
2015. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!