Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk, hogyan tudassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, hogyan tudassam volt barátommal, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy ideje szétmentem volt barátommal, én kezdeményeztem a szakítást. A kapcsolatom alatt volt egy fiú aki tetszett nekem. Próbálkoztam is, hogy jobb lesz. De rájöttem, hogy mégsem, és érzem, hogy hiányzik a volt barátom. Éjszaka róla álmodok sokszor, hallom a hangját.

Elég sok időt voltunk együtt anno. Most vissza akarom kapni, de hogyan közelítsem meg őt, hogyan közöljem vele, hogy kedves, még is te kellesz és gyere kérlek vissza!

Azt tudom, hogy mai napig tiszta szívből szeret!


N/24



2015. dec. 13. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki.
2015. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha azt tudod hogy a mai napig tiszta szívből szeret, akkor nagyon egyszerű, ne ide írd ki ezt, hanem szó szerint mond el úgy neki, ahogy érzed. Mondd el, hogy valaki más megtetszett közben, mondd el neki hogy nem akartad megcsalni vagy hitegetni ezért szakítottál vele inkább, mondd el neki hogy rájöttél, hogy az a másik hiába tetszett meg, mégis rá lenne inkább szükséged, mert a külső nem minden és kegyetlenül hiányzik a személyisége, mondd el neki hogy nem tudod elfelejteni vele álmodsz néha és hallod a hangját és légyszíves fogadjon vissza.


Hidd el ha tényleg szeret még, akkor nem csak visszafogadni fog, hanem nem fogja elhinni hogy álmodik e, és azt fogja hinni hogy a mennyben van :D


(és most reménykedek, hogy jön egy telefonhívás és a volt barátnőm szeretne velem lenni, mert az én volt bnőm is 24 éves, és tiszta szívből szeretem még és nem tudom sajnos elfelejteni)

2015. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!