Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudassam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam a barátommal, hogy mégsem akarok Vele "összeköltözni"?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt, én 22 éves vagyok, ő pedig 23. Mindketten egy iskolába járunk. A családunkkal lakunk, egymástól 80km-re, de mivel mindkettőnknek messze van a suli, így mindketten más-más kollégiumban voltunk eddig. Tavaly felvetettem azt az ötletet, hogy most szeptembertől közös albérletbe folytassuk a suli mellett, majd ha lediplomáztunk, megint külön megyünk a saját családtagjainkhoz, miután pedig találunk munkát és lesz pénzünk, össze is költözünk végleg. Csak az a baj, hogy a másfél év alatt rengeteg negatív dolog ért Vele kapcsolatban. Például nagyon önző, egyik családtagjával is baj van, gyerekes, megcsalás, más nők stb... még is kitartottam mellette. Persze nem mondom, hogy ez a kapcsolat a végtelenségig rossz, de elbizonytalanodtam. Már volt 2 szakításunk is. Hozzátenném, hogy kapcsolatfüggő vagyok. Voltak nagy veszekedések köztünk, az utolsó olyan volt, hogy már a 2 család is megharagudott egymásra és így nem mehettünk egymáshoz, csak suliba találkoztunk. Akkor felvetettem neki azt az ötletet, hogy a mostani helyünkön keressünk közös albit és munkát, így együtt tudunk lenni. De ő visszakozott, hogy az úgy milyen fura lenne. Nem tudta megindokolni, hogy miért, csak egyszerűen nem és kész és ez nekem nagyon rosszul esett, hogy inkább a családi kényelmet válassza, minthogy együtt legyünk és tegyünk a dolgokért. Azóta már a 2 család közt is minden rendben, szóval tudunk egymáshoz menni, de maga az, hogy megtudtam, kettőnkért nem menne bele olyasmibe, amiért meg kellene mozgatnia magát, nekem nagyon rosszul esett... Elment a kedvem az egész közös albérlettől, nem akarok egy gyereket a nyakamba venni, aki sokszor hisztizik és könnyebb a szőnyeg alá seperni a problémákat szerinte, mint megbeszélni... Az első hónapok borzalmasak voltak, aztán kb. fél év után látszott az, hogy jobb, azóta hullámzó.... jöttek a lányok, majdnem megcsalt, önző a végtelenségig, az ő érdekeit nézi sokszor... elmúlt a rózsaszín köd és tisztábban látok. Nem érett még meg arra, hogy ilyen lépésre készen álljon! Hogy mondhatnám ezt neki el úgy, hogy ne legyen sértődés? Nagyon érzékeny és a legkisebb problémát is hisztivel reagálja le.

2014. máj. 18. 17:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
A kisregényt nem olvastam el csak a főkérdést, de ezt a Zemberek úgy szokták csinálni, hogy megmondják nem akarok veled (még) összeköltözni, azért mert ezek és ezek a kétségeim vannak veled kapcsolatban.
2014. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De én vetettem fel, ő nagyon szeretne velem szeptemberbe és én mondjam vissza? Kiakadna rendesen :D
2014. máj. 18. 17:46
 3/33 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hogy kiakadna? Látod milyen felelőtlen voltam, nem olvastam el a kisregény részt.

Igy már érthető a problémád. Ha kiakadna akkor nincs mese, már kötelező vele összeköltöznöd csak nehogy kiakadjon. Ha a kezed megkéri majd arra is igent kell mondanod, itt már nincs visszaút.

2014. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Költőnő? ***** válasza:
Végül is... Nem lehet rá számítani semmiben, de az para ha kiakad ..
2014. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Miért lenne kötelező? :) Ha nem érzem azt, hogy teljesen szilárd a kapcsolatunk, akkor minek mondanék ilyenekre igent? :)
2014. máj. 18. 18:01
 6/33 anonim ***** válasza:
44%
De akkor mi a kérdés te okos?
2014. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy hogy tudnám finoman a tudtára adni, hogy ezek miatt nem akarok vele összeköltözni... értelmezőképesség 0...
2014. máj. 18. 18:06
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, a 3-as válaszoló ironizál. Szerintem teljesen jogosan én ilyen emberrel nem hogy nem költöznék össze, de már rég szakítaottam volna, kiakaszt ha egy pasi hisztizik (olyankor szoktam leküldeni őket a boltba tamponért maguknak)

Arra próbálnak itt páran rávilágítani, hogy a pasi párkapcsolatra is alkalmatlan a leírásod alapján, te meg csak hogy a pici lelke nehogy megsérüljön (vagy még az se hisz egy hiszti nem feltétlenül akkora fájdalom) képes lennél belemenni úgy az összeköltözésbe hogy valójából rossz ötletnek tartod. Ez baromság. Miért nem lehet normálisan megmondni neki hogy elkapkodtad a korábbi kijelentésed és még nem érzed magad késznek rá, vagy benne nem bízol?

2014. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

A nőknek van egy ilyen csökkentett mód kapcsoló az agyukban? Ez automatikusan bekapcsol mikor férfival beszélnek vagy ők kapcsolják be mikor úgy gondolják hogy ez szükséges?


Elolvastad az első választ? Amit én irtam ne mellesleg... melyik részét nem sikerült felfognod?

És még te irod nekem hogy mim 0, hát ez ilyen hihetelen kategóra.

[link]

2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Te szellemi, ha elmondom, hogy nem akarok összeköltözni Vele, akkor jön az, hogy miért nem? Azzal nem elégszik meg, hogy még nem állok készen rá, ismerem... konkrétumokat kérne, szóval egy kis ungyulubungyulu neki nem lenne elég..
2014. máj. 18. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!