Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek az elolvasása után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek az elolvasása után hogy ne fogjon el a depresszió?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de ezt a kérdést olvastam el ma:


Miért csak a bunkó/ elérhetetlen férfiak érdekelnek?


Egyre többször teszem fel a kérdést magamnak...Mi a baj velem?...

Ha visszaemlékszem egy normális kapcsolatom nem volt. Volt aki mindent megtett volna értem, szeretett, én volt a mindene. Ő nem érdekelt. És azóta csak olyan férfiakkal kezdtem, akik kihívást jelentenek, macsosak, bunkók, érzéketlenek és csaj fájdalmat okoznak.

ÉS most kifogtam azt aki első látásra megdobogtatta a szívem, minden eddiginél önzőbb, butább, még azt is nehezére esik kimondani, hogy szeret. Már rengetek szenvedtem miatta, megalázott, az önértékelésem egyenlő a nullával...mostanra noramlizálódott a helyzet, megijedt hogy elveszíthet, próbál változni...de kutyából nem lesz szalonna...és nem is akarom becsapni magam.

Tudom, hogy reménytelen, az időmet pocsékolom de mégis ő kell. Egyszerűen más nem érdekel. És pontosan tudom, ha szakítanék megint egy "ilyen" mellett kötnék ki.

Engem a normális pasik egyszerűen nem érdekelnek, mégcsak észre se veszem őket. Aztán persze irigylem, a normális kapcsolatokat, ha romantikus a férfi, ha törődik a párjával. De ugy gondolom én azt nem bírnám.

Lehet kicsit érthetetlenül fogalmaztam, csak kavarognak bennem az érzések.

Mit gondoltok? Mi a baj velem?

25/N


Mire az egyik válaszoló válaszai:


Én valahol megértelek... Az az igazság hogy nagyon lángoló, szenvedélyes szerelmet és is az iránt éreztem, aki bunkó volt velem, nem értékelt, esetleg meg is csalt. Talán a szenvedés hozza ki nálunk az igazán szenvedélyes érzelmeket. De én megtanultam ezt leküzdeni és egy olyan férfi mellett maradtam, aki teljes szívéből szeret, megbecsül, tisztel, tökéletesebb nem is lehetne a kapcsolatunk. Lehet nem szeretem annyira lángolva és esztelenül, mint az exeimet, de sokkal mélyebben, őszintébben, és legalább boldog vagyok, és elégedett magammal és az életemmel is. Neked is ezt kéne tenned.

24/N


Erre ketten ezt válaszolták:


Kész, aki innentől elkezdi, hogy a csajok nem a bunkókra buknak, az hazudik... Végre valaki, aki bevallotta és nem álszenteskedik egy anonim oldalon. (23:59)


23:59 Lehet azokhoz vonzódunk a legjobban, velük a legjobb a szex is, de nem hozzájuk fogunk feleségül menni és nem nekik szülünk gyereket!


Erre a 24/N ezt válaszolta:


Én nem ezt mondtam. Lehet hozzájuk vonzódni, jó a szex is. De életemben nekem akkor volt a legjobb a szex, mikor egy-egy oltári veszekedés után azzal békültünk ki. Mikor tele voltam haraggal, mikor azt éreztem, hogy nem lenne szabad ezt csináljam, mert ez egy szemét bunkó, aki nem érdemel meg. Ez van. Egy hétköznap esti tévézés utáni gyengéd szex sosem lesz olyan izgalmas. De én beérem vele, nem kell semmi más. Elmúltak azok az idők, mikor ez volt a legfontosabb, és igazából nagyon örülök, hogy kimásztam belőle.


Ezek után hogy ne gondoljam úgy, mint a 23:59-es? Hogy higgyek abban, hogy nem minden nőnek a bunkók kellenek? Mert ezek alapján minden nőnek a bunkók kellenek, csak van amelyikük túllép ezen a házasság, gyerek stb. érdekében. Sőt, inkább azt kérdezem, meri valamelyik nő még ide is azt írni, hogy nem mindegyik nő ilyen?



2015. dec. 13. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
verd ki és tegyél rá
2015. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam fordított helyzetben, mármint amikor úgy gondoltam, hogy jobb lesz nekem, ha a biztosat helyezem előtérbe a kevésbé biztos helyett: a csajszival, aki csinos volt, de szerény és nagyon béketűrő. Bizony nem volt olyan izgalmas a szex, mint a másikkal, aki szintén csinos volt, de se a szerénység, se a béketűrés nem volt rá jellemző.

Egyszerűen hiányzott a váratlanság, a spontaneitás, az izgalom egy idő után.


Szóval mit lehetne erre mondani? Az ember köt az életben egy halom kompromisszumot. Ahogy a csajoknak nem jön a szőke herceg fehér lovon, úgy nekünk sem fekszik Csipkerózsika az üveg alatt. :)


Ne roskadj magadba emiatt. Vagy hallgass #1-re, vagy foglald el magadat valami mással.


29F

2015. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

először is, nem tudhatod hogy aki kiírta a kérdést az valóban nő is. de fogadjuk el hogy nő.

ebben az esetben meg ne legyél már ilyen buta, hogy ebből a két esetből ezt a következtetést vonod le.

az én barátom pl nem bunkó, nem rosszfiú, van két lánytestvérem is, akiknek szintén normális barátjuk van. akkor most nekem kell hinned, mert mi már hárman vagyunk.

amúgy nyilván vannak ilyen lányok, biztosan van sok is, mint ahogy megvan ezeknek a férfi megfelelőjük. de aki úgy veszi, hogy minden lány ilyen, az meg is érdemli igazából a sorsát.

2015. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, leírhattad volna hány éves vagy.
2015. dec. 13. 18:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Fäszok
2015. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szard le. Bunkó fäsz a felszínes pitsával, értelmes az értelmessel.
2015. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki olyat keres, aki a saját értelmi szintjéhez közel áll, ergó a csaj sem lehet egy nagy szám, bizonyára ezt is érdemli :) aki normális, az nem ilyet akar, az én barátom is rendes, és nem kívánhatnék nála jobbat.
2015. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb. annyit ír le, hogy tökösnek kell lenni és erős érzelmeket kiváltani a nőkből, ezekkel semmi baj nincs szerintem. Ehhez nem muszáj érzéketlen beképzelt egoista bunkó fäsznak lenni, de tény, hogy általában az ilyen férfiak rendelkeznek a felsorolt tulajdonságokkal (tökösség + erős érzelmek kiváltása), ezért szeretik őket a nők.
2015. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" az önértékelésem egyenlő a nullával"


Ez a baj veled.

2015. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebből csak az utolsó bekezdést/utolsó 4 mondatot írtam én.
2015. dec. 15. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!