Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek java azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek java azt mondja, hogy az arc fontosabb, mint a test. Mégis? 22L

Figyelt kérdés
Mégis hamarabb lesz egy vékony lánynak barátja, aki nem túl szép arcú, mint egy +60 kg-nak, akinek szebb arca van.
2015. dec. 13. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert csúnya vékony lány nincs. :3
2015. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
azért ez összetettebb dolog a kisugázás nagyon sokat számít én vékony vagyok oké nincs okom panaszra de pl barátnőm duci eléggé és mégis ezerszer több önbizalma van mint nekem én nehezebben ismerkedem.
2015. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Maga a szépség is relatív, tudom.
2015. dec. 13. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:

A vékony lányhoz képest +60kg vagy összesen 60+? :D nagyon nem mindegy

Szerintem az arc szépsége az egyik legfontosabb, felőlem lehet egy nő telt, csak legyen arányos, azt viszont egy telt nő is el tudja érni, ha minimális szinten sportol.

2015. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
60+. Bocsi, "enyhén" benéztem. :D
2015. dec. 13. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenki hozza ki magából a maximumot ! :) Ha szép az arcod, miért nem teszel azért, hogy jó alakod (is) legyen ? Ez amúgy szerintem eltérő, kinek mi jön be. De az tuti, hogy egy kicsit csúnyácska, de jó alakú lánynak hamarabb lesz barátja, mint egy szép arcú de 100 kg-nak.
2015. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyilván az arcot nézi meg majdnem minden ember először, emiatt is lehet ez. Azonban én azt mondom, inkább legyen nagyon formás a teste, és kevésbé bombanő arca, mint nagyon szép arca legyen, viszont aránytalan testű.
2015. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
aki igazán kövér, annak az arca is kövér, tokás, így nem túl szép. ha még csak annyira kövér, hogy az arca nem változik meg, az valószínűleg nem is különösebben az.
2015. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha aranyos vagy az kompemnzálja a kis súlyfelesleget
2015. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így van az arcát nézem meg és ha az tetszik akkor majdnem nyert ügy van. De ezután jön a testalkat. Ha az nem tetszik akkor az egész lány nem tetszik legtöbb esetben.

Vannak kivételek. Mert volt mikor már teltebb lány továbbra is tetszett ,mert arányosan volt szép.

Ahogy írták is ,ha arányosan telt/dundi akkor nincs baj.

2015. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!