Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány képcsere után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány képcsere után nem tűnik el és tovább beszélget velem, akkor azt jelenti hogy kép alapján bejöttem neki?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

lehetséges, de az is, hogy a személyiséged bejön, a képen nem jössz be neki, de élőben lehet teljesen más vagy...


vannak akik alapból rosszul festenek a képeken...


22F

2015. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az azt jelenti, hogy bír téged. És ha csak nem egy felszínes liba, akkor ezen nem változtat a kép.
2015. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de az is benne lehet a pakliban.

Jobb esetben képcsere után nem kellene eltűnni, szóval tényleg bármit jelenthet. :)

2015. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet. Vagy az is, hogy nem akar megbántani, hogy hirtelen lelép. Ilyenkor szokott az lenni, hogy napról-napra egyre kevesebbszer ír, vagy rövidebb beszélgetések...:D Mármint szerencsére csak kevésszer volt ebben személyes tapasztalatom, inkább ismerősökét írtam most le.
2015. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Én eleve nem szoktam adni túl sokat a képre, csak ha nagyon végletesen ellenszenves valaki, akkor nem folytatom vele tovább az ismerkedést.

Ha csak "semleges", akkor azért adok neki esélyt, hogy megnézzem élőben, mert a háromdimenziós valóság mindig többet mond a képnél. De ez nem azt jelenti, hogy bejön, csak annyit, hogy nem taszít.

(És fordítva is igaz: ha valaki kimondottan bejön kép alapján, még nem jelenti azt, hogy élőben is tetszeni fog.)

2015. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!