Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnt el egy aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el egy aranyos lány képcsere után amikor bejöttem neki?

Figyelt kérdés

Neten beszélgettünk jól elvoltunk kedves aranyos volt

Egy hét után képet cseréltünk. Azt mondta helyes aranyos fiú vagyok. És semmi negatívat nem mondott. Azóta egy napja nem beszéltünk,nem volt fent Skypon. Pedig azt mondta feljön.


2015. okt. 23. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Üdvözöllek az interneten.
2015. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
És ha mondjuk jobb dolga is van, mint éjjel-nappal a neten lógni? Nem is tudom, lehet ez az oka.
2015. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

"Azt mondta helyes aranyos fiú vagyok"


Emellett fiatal és tapasztalatlan is vagy...

A helyes, aranyos az sok mindent jelent, de nem azt, hogy szexuálisan vonzónak tart. Sőt...

2015. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

"A helyes, aranyos az sok mindent jelent, de nem azt, hogy szexuálisan vonzónak tart. "


Attól függ, hogy kinél.

2015. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Az öregasszonyoknál jelent max jót az "aranyos vagy" duma (dupla adag sütit adnak) de a fiatal csajoknál ez kb szinonímája a "te kis hülye pont olyan vagy mint a (meg nem született) öcsém"
2015. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Talán mert nem akarta a pofádba mondani, hogy csúnya vagy?

Ha jól nevelt vagy, akkor te is azt mondanád egy lánynak, hogy szép meg minden, még akkor is ha csúnya, max nem írnál neki többet.

2015. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad interneten ismerkedni.
2015. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Helyes, aranyos fiú?


Nem vagy az esete, mégis mit mondhatott volna, nem akart bunkó lenni.

2015. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

egy nap még nem sok idő, lehet csak nem ért rá

de legyünk őszinték, valószínűleg nem vagy az esete, csak nem akart megbántani

2015. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, majd ha a szemedbe hazudnak, és úgy tűnnek el... Egyébként bármennyire is állítják a nők, hogy nekik rendes pasi kell, azért ők is csak ösztönlények, és a rámenős, vagány pasikra izgulnak fel, akik nyomulnak rájuk. Mivel én nem ilyen vagyok, ezért mellőznek is. Persze sokan ráfogják, hogy azért viselkedett így veled a csaj, mert nem akart megbántani, de szerintem sokkal bántóbb a hazugság és a lelépés, mint ha azt mondaná valaki, hogy "nem vagy az esetem". Viszont örülj annak, hogy egy hét után történt meg, nem később, amikor már elkezdtél komolyabban kötődni hozzá. Ja és persze az átlagos (vagy visszahúzódó) csajok többségének is a csillagos egekben van az igényszintje, nehéz olyat találni, aki normális, nem beképzelt, nincsenek extra igényei, van némi esze és gerincessége is.
2015. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!