Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar mindenki random...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki random emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kiváltképp ezen az oldalon. Alapból nem szeretem a netes ismerkedést, inkább szeretném személyesen látni, figyelembe venni a nonverbális jeleket, az illető kisugárzását....Nagyobb az esélye, hogy megfog valamivel, mintha látok egy gépelt szöveget.

Nem zavar, ha valaki itt akar ismerkedni, ha valami adott téma kapcsán ír rám, amiben pl egyetért velem. Viszont az olyanok már kikészítenek, amikor pl az Egészség kategóriában kérdeztem, és fel akartak szedni. Vagy ami még jobb: meg se adom a nemem, se a korom, de máris jön, hogy "Nő vagy?" és meg se várja, amég válaszolok, máris elkezd regényt írni önmagáról abban a reményben, hogy összejövök vele. Esküszöm, pasinak fogom kiadni magam, de akkor meg félreérthető lesz, ha divatról és sminkelésről kérdezek.

A másik: direkt vadásznak a nehéz helyzetben lévő, depressziós, esetleg önbizalomhiányos lányokra. Ha pl azt írom, albérletet keresek, mert szakítottam, és nincs hová mennem, jön egy tucatnyi olyan levél, hogy "Csúnya pasi vagyok, ezért nem volt még nőm, de van egy nagy lakásom, szóval lakhatsz nálam ingyen, ha főzöl/mosol/takarítasz és dughatlak"


Nem, nem provokálok, inkább le vagyok döbbenve


2015. dec. 16. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Hozzám jössz feleségül?
2015. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
A baj az, hogy itt sok nő férfinak, és sok férfi nőnek adja ki magát.
2015. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokan abban bíznak hogy míg nem látod a csúnya arcukat, addig valamivel meg tudnak fogni, és remélik, hogy így azután sem lépsz le rögtön, miután képet cseréltetek.

Élőben ez nem lehetséges, mivel ott a külső miatt egyből jön a visszautasítás/elutasítás, így esélyük sincs.

2015. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én attól vagyok ledöbbenve amit írtál :D
2015. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3, De ha élőben meg nincs meg a kémia, akkor ha találkoznánk, akkor se lenne semmi. (most a tényleg csúnya srácokról beszélek)
2015. dec. 16. 16:24
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg így van, írok egy kommentet vagy kérdezek valamit és azonnal jönnek a párkereső üzenetek. Ez az oldal nem erre van! Felfoghatnák már a csúnya fiúk! Ha nem válaszolok akkor én leszek a bunkó...
2015. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5


Szerintem hagyjuk ezt a "kémia" bullshitet. Vonzalom meg van, csak leginkább egyoldalú.

Azért nagyon néha van olyan, hogy egy csaj először hárít, majd miután megismeri a csúnya pasit jobban, azután megszereti, de ez tényleg nagyon ritka. Viszont a remény ott van.

2015. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanaz.

Mármint, ha nincs párom és jönnek az ilyen ismerkedő üzenetek, és nem reagálok rá, vagy elutasítom, akkor meg jönnek a kommentek, hogy biztos azért vagyok szingli, mert ennyire válogatós vagyok...persze, gondolom minden látatlanban rámíró, teljesen random emberrel bele kéne mennie egy randiba, mert lehet ő életem szerelme...

Ha elkezdődik egy beszélgetés és az egy értelmes beszélgetés, volt, hogy kialakult mindkettőnkben egy ismerkedési szándék (és nem párkereséssel volt kapcsolatos az első pár üzenet)...de ilyen feri vagyok 28 éves zalaegerszegről, akarsz ismerkedni jellegű üzenetektől nem tudom mit várnak a férfiak...

2015. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem például eszem ágába sem jutott soha, hogy itt ismerkedjek random nőkkel, de a kezdeményezésekre sem reagálok általában. Nem az én területem ez. (32/F)
2015. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert loserek. Gondolj már bele, itt kb 80%-a srác, még az is, aki lánynak adja ki magát csomó kérdésnél-válasznál. Itt élik ki a sikertelenségüket, emiatt vadásznak itt nőre. :D Vicc az egész.
2015. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!