Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lányokat miért támogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat miért támogat anyagilag a párjuk?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lánynak nem kell dolgozni, fizetik nekik az iskolát, meg ajándékokat kapnak, meg tudomisén. Mindezt azért, mert szerencsések voltak, és gazdag férfibe szerettek bele. A legtöbbnek fiatal, nagyon jóképű, klassz természetű párja van az ismeretségi körömben.

Nekik miért jött össze?


2015. dec. 17. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én nem erre hajtanék a helyedben...ne pénzéhes irigy eltartott p1cs4 legyél...mert most a leírásodból azt veszem ki, te irigy és pénzéhes p1cs4 vagy...

ne pénz alapján válassz párt...


22F

2015. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Mert azok a lányok biztosan jobbak nálad minden téren.Szebbek,okosabbak,kedvesebbek,önállóbbak,bátrabbak,

kevésbé önsajnálók.

2015. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

hát én ezt csak itt olvasom, az életben egy ilyen nőt ismertem, egy ilyennel találkoztam, többel sem.

Városi legenda. Ez nem igazán létezik szerintem ez a jelenség, a kérdésed pedig troll gyanús.

2015. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Az én párom is el akarna tartani mert mindig azt mondja tanuljak majd ő fizet mindent de én nem akarok eltartott lenniezé dolgozok suli melett
2015. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?Privát üzenetben majd jelentkeznek a pártfogóid...
2015. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pénzért b*szni bűn!
2015. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez valami urban legend egyébként? Én ilyet még nem nagyon láttam..


Egyébként a leírásodból nézve azért mert szerencsések voltak. ;) Meg minden bizonnyal jobbak nálad. Szomorú.

2015. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert tudták kinek kell széttenni a lábukat.
2015. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek legfeljebb luxus kvák azt ugye tudod? Teljesen mindegy mit állítanak másképp.


Én ismerek ilyen "párokat", a nő szája be van tömve pénzzel, meg gondolom néha mással, cserébe úgy és akkor használja a pasi ahogy akarja. Úgy beszél róla, mint valami különleges szex tárgyról, nulla tisztelet vagy szeretet van a dologban. A hűséget ne is említsük. És igazából csak addig tart a dolog, amíg nem talál egy új és fiatalabb "szex tárgyat" magának.


Ha ezt irigyled, azért elgondolkoznék a helyedben az érzelmi világomon.

2015. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mindezt azért, mert szerencsések voltak, és gazdag férfibe szerettek bele."


Jézusom, nem vagyok képes abbahagyni a röhögést.

2015. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!