Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magányos lányokat, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányos lányokat, akiknek a társaságuk max a macskájuk, miért nem érdeklik a magányos férfiak?

Figyelt kérdés
Meddig akarnak várni az ilyen lányok/nők a macsókra, amikor nyilvánvaló, hogy azok nem fognak eljönni hozzájuk?

2015. dec. 6. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Engem hidegen hagynak a "macsók". Üresek, unalmasak:)
2015. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki nem vevő rád, azon meg meg kell tanulni túllépni.
2015. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Minek? Ott a macska. :D
2015. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, inkább maradnak egyedül, mint hogy olyannal legyenek, akik nem jönnek be nekik, nem tudom...

Az biztos, hogy én egy ilyen macskás lányt ismerek. Ő még mindig az exét szereti, aki évekkel ezelőtt hagyta el. Egy szürke, semmitmondó kis pasi, még viccből sem lehet rá mondani, hogy macsó. A lány egy magas, csinos szőkeség, sok igazán jó pasit megkaphatna. De ő még mindig arra az egyre vár.

Szóval több oka is lehet a jelenségnek.

2015. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
szerintem addig ameddig tepsibe viszik ki őket a házukból.... mert inkább egyedül lesz mint hogy átlag pasival legyen
2015. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha belegondolsz nem véletlen magányosak és foglalkoznak a cicájukkal :D


Különben én is"magányos" vagyok még sem érzem magam annak,és csak az egész világért jönnék össze valakivel.Egyedűl vagyok egy teljes ember.A kapcsolat csak hátráltatna...lehet ezek a lányok is így gondolják :) (egyenlőre)


N/22

2015. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Mert a sűrű és erőteljes pókhálótlanítást kell állanódan végezniük magukon, és nincs idejük. :(
2015. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert a magányos pasiknak is, ahogy a magányos csajoknak is megvannak a képzelgéseik, amikből nem akarnak annyit engedni, hogy valós emberekkel jöjjenek össze.
2015. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
8-asnál az igazság,mert én is képzelgek a szép csajokról akiket meg se merek szólítani!
2015. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk, mert nem úgy általában érdekelnek, hanem egy bizonyos érdekel.

De mikor nem étdekelt az egy bizonyos, se kellett valaki csak azért, mert egyedülálló volt. Nem mindegy, hogy ki az illető.


(A cica itt alszik az ölemben )))

2015. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!