Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti elhízott pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti elhízott pasiként lehet átlagos barátnőm 2-3 hónap alatt úgy hogy nincs pénzem és interneten tudok csak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most lett egy hónapja vége a kapcsolatomnak de már szeretnék viszont nagyon sokáig nem bírom egyedül nagyon szeretek kapcsolatban lenni, 2-3 hónap alatt szeretnék találni valakit
2015. dec. 18. 07:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és a belsőm jó nagyon. Okos vagyok kedves hűséges türelmes
2015. dec. 18. 08:03
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire lehúzod magad, (átlag alatti vagy, pénzed sincs, kövér vagy) akkor miért várod el, hogy a barátnőd "átlagos" legyen? miért ennyire fontos neked ez?
2015. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert, mi lesz 2-3 hónap múlva? Esküvő amire nem akarsz egyedül menni? Vagy osztálytalálkozó?
2015. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet. De ha szeretnél egy átlagos barátnőt, akkor kezdj el figyelni a kajára, edz, vagy mozogj minden nap. Legyél Te is átlagos.


Ez tudod tisztára olyan, mint amikor egy férfinek van egy ideálja, újságokból, tv-ből, vagy pusztán elképzelés alapján. Senki nem jó nekik, csak az, amit elvárnak. De ők messze nem olyan pasik, akikre egyékbént buknak a nők. NEM(!!!!!) megbántani akarlak, csak ha változtatni akarsz a helyzeteden, akkor tegyél is érte.

2015. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
HA eddig kapcsolatban voltál akkor miért tetted fel ezt a kérdést? Nyilván a válasz igen, mivel eddig is volt valakid, így nagy valószínűséggel fel tudsz mutatni olyan dolgokat, amelyek által lehet valakid továbbra is.
2015. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Ott nem vonzódtam a csajhoz, mert kövér volt, ezért dobtam, szóval olyan nővel aki nekem tetszik még nem volt dolgom, ezért tetem fel a kérdést
2015. dec. 18. 09:23
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez most vagy provokáció, vagy nagyon hülye vagy.
2015. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

De cseszed, te is kövér vagy. Ja bocs, nem. Csak elhízott. Mindjárt máshogy fest a dolog..

Ha fele annyi időt fordítanál magadra, mint a netre meg a netes kapcsolat-keresésre, már fogytál volna. De mindegy is. Nem lehet azon segíteni, aki saját magán sem hajlandó. De elvárások azért vannak. Tipikus.

2015. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Próbálj lefogyni.Ha okos vagy miért nincs pénzed,legalább átlagos életszínvonalad?
2015. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!