Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bűn az, ha egy lányok...

Miért bűn az, ha egy lányok által többnyire észre sem vett egyszerű, visszahúzódó, átlagos fiú egy nem elhízott barátnőre vágyik, miért nem lehet nekünk is válogatni úgy, ahogy a lányoknak szabad?

Figyelt kérdés
Komolyan én haveromékhoz képest úgy leadtam mrá, csak annyi elvárásom van a külsőt nézve, hogy ne legyen már egy igénytelenül elhízott a lány, duci lehet, de ha én is vékony vagyok, bár elég csúnya, angy orrom van és elálló füleim, akkor nem értem miért kell ezért elítélni. A lányoknál sokkal magassabb igények vannak külsőt nézve tapasztalaim szerint. Nekik mégis mintha joguk lenne válogatni, őket senki sem szólja le ezért, míg engem és más fiúkat meg igen.
2013. jún. 13. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Bla bla bla....nem unod még?
2013. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Gratulálunk!

Öné a nap 100. hisztispicsogókisfiú kérdése!

Nyereménye 1 azaz egy üvegnyi dihidrogén-monoxid, melyet átvehet Humbákfalvan Recsegő Ágoston bácsitól, felbecsülhetetlen érték ez.

2013. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
üdv újra köreinkben.
2013. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Hessegesd el a duci lányokat a füleiddel! :)
2013. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha valaki nem tetszik, azzal nem fogok összejönni.

Egyik lány sem szeretetszolgálat, hogy esélyeket osztogasson, mert jajj szegény srácnak nem jutott még eddig senki az életben...

Ezzel az erővel miért nem mész oda egy kövér, nagyfülű, csúnya orrú lányhoz? Ja, mert te is válogatni akarsz?

2013. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!