Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért izgalmasabb, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgalmasabb, ha egy lány külföldi, férfiak?

Figyelt kérdés

Sajna azt tapasztalom, hogy a magyar férfiak inkább a külföldi lányok felé húznak, a külföldi férfiaknak viszont nem érdekesek a magyar lányok.

Egy német társaságban pl mindenki egy román lány után futott, mert milyen érdekes, milyen szép, milyen különleges, utánam, magyar lány után meg semmi


2015. dec. 19. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egy magyar nem számít külföldinek egy német számára? o.O
2015. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az általad említett történetben valószínűleg nem a hölgy állampolgársága, hanem más tulajdonságai keltették fel a férfiak figyelmét.
2015. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Mert nem olyan,mint a magyar nők többsége,nem hisztizik annyit,nem olyan bunkó,flegma velünk stb...

24/F

2015. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Tőlünk nyugatabbra talán kevesebb az aranyásó az általános jólét miatt, mint itthon. A Távol-Keleten pedig a nők még tudnak normálisan viselkedni a magyar lányok többségével (tehát nem az összességével) ellentétben.
2015. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem olyan beképzeltek, flegmák mint a magyar lányok.
2015. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem nincs jelentős különbség a lányok között (legalábbis itt Európában).


viszont mivel idegen nyelveken beszélgettek, ezért jobban odafigyeltek egymásra, ez egyfajta meghittség érzését tudja adni, szerintem ennyi az egész.

2015. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Nézd inkább fordítva a dolgot...ÚGY miért nem lehet nézni a dolgot, hogy a KÜLFÖLDI LÁNYOKNAK jönnek be inkább a magyar fiúk? Éshát a fiúk azok már csak olyanok, hogy szeretnek azért MINDIG a kevesebb ellenállás irányában elmozdulni...Szerintem inkább innen szokott fújni a szél...(Saját tapasztalat amúgy, nem én találtam ki azt, amit írtam...)
2015. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!