Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külföldi lánynál van esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi lánynál van esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pénteken pesten az egyik buliban összefutottam egy Erasmusos olasz lánnyal(közép olaszo.-ból való)...(egyébként kiskorom óta vmiért nagyon szeretem az olaszokat, mindent ami hozzá kapcsolódik (elég sokat voltunk kint valószínűleg azért alakult ez ki)) és hát az egyetlen magyar srác ismerőse én vagyok, mással ezek szerint nem beszélgetett ennyire...egy darabig együtt mentünk haza hajnalban..tök jól elbeszélgettünk...ő + más erasmusos társai leszálltak aztán mi mentünk tovább, de egyből vissza is jelölt beszélgettünk hajnalban is...aztán másnap elég sokat írtam...lehet, hogy hirtelen sok voltam...de azóta pl. ma írtam, látta, de nem válaszolt...

Hát röviden ennyi lenne a sztori, és ezét vagyok tanácstalan, hogy lehet e nála esélyem, vagy szeretik kéretni magukat, vagy túl sok voltan egyszerre? Mit kellene csinalnom szerintetek?



2015. nov. 1. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azért minimum lesmárolhattad volna
2015. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát örültem, hogy élek meg az ejszakain csak egy 10percet mentunk egyutt kb...bar most h mondod ő is elegge kozel hajolgatott..(zugott a busz nem hallottuk egymast...)

Szoval most hagyjam vagy irhatok neki vagy mi legyen szerintetek?

2015. nov. 1. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Az agresszív olasz macsó a nők legfőbb vágya, és álma. Nem hinném hogy egy kedves magyar fiunak lenne esélye, ha már otthon meg kapja roccot.
2015. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaaa, rosszul írtam, a buli végén találkoztunk s úgy indultunk el többen együtt, aztán a megállóig meg utána a buszon végig beszélgettünk...mondta h segít majd nekem az olaszban tanulni stb...
2015. nov. 1. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ezek után úgy gondolod, hogy nincs esélyed akkor láma vagy! hívd el várost nézni :D
2015. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak igy hogy nem valaszolt, igy eleg nehez lwsz elhivni...

Illetve mar egyszer irtam hogy ha gonsolja szivesen megmutatom neki a varost, de ezen elsiklottunk..masik kersesre valaszolt stb..

2015. nov. 1. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legy mar hülye! Azt mondod, ma irtal neki, de meg nem valaszolt. 11 ora van, majd ir. Lehet, csak ranezett a telojan, de közben vmi baratnöjevel van.. majd ir. Nem arrol van szo, hogy ket hete nem valaszolt. Legy türelmes, az, hogy nem valaszol azonnal, nem jelenti azt, hogy nem erdekled (Nyaron en se erettem, miert nem valaszol napokig a srac, akivel elötte olyan jol elvoltunk - kiderült, hogy a haverjaival elutazott par napra, es nem akarta csak ugy telefonrol összecsapni a valaszt. Egy heten belül összejöttünk, es azota is együtt vagyunk)
2015. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a nagy hal horogra akadt. Most már csak az a dolgod, hogy kifáraszd. A tapasztalt horgászok tudják, hogy ez kényes művelet, nem szabad elkapkodni semmit. Hagyni kell ficánkolni, csak méterenként lehet belopni a zsinórt. Húzni, engedni húzni engedni. A lényeg, hogy folyamatosan kontaktban kell maradi a hallal, hogy minden akciójára azonnal tudjál cselekedni.
2015. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!