Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme elhívnom randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elhívnom randira? Vagy egyértelmű, hogy nem akar semmit? (Hosszú, de számomra nagyon nem mind1)

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismertem két lányt. Legyen a nevük A és B. Kb egy héten keresztül minden nap beszélgettünk, volt hogy csak pár percet, volt hogy órákat. A épp pár nappal korábban szakított a barátjával, B-nek komoly kapcsolata van évek óta. B épp utolsó napjait töltötte, mert talált más munkahelyet. A következő héten pedig mar csak A dolgozott, sokat beszélgettünk. Egyre jobban megkedveltem, és mivel ő is kereste a társaságom úgy tűnt ez kölcsönös lehet. A-nak nincs facebookja, emailon tartja a kapcsolatot az ismerőseivel, így a legjobb barátnőjével B-vel is. Aztan A másik helyre került, ahol korábban is volt. Így már nem tudtam vele többet beszélni, csak nagyon ritkán.

Ezért arra gondoltam, ha már személyesen nem tettem meg, akkor elkérem A emailcímét B-től. Írtam is neki facen. Mondta h megadja, de előtte megkérdi A-t hogy megadhatja-e? Mondtam h rendben. Vartam h B írjon, de nem írt. Ráírtam, elolvasta de nem válaszolt semmit.

Gondoltam ennyi, A nem adta meg az engedélyt, B pedig ezt így "közölte" hogy nem ír semmit.


Ekkor úgy gondoltam vége.

Pár héttel később véletlen összefutottam A-val, aki kifejezetten vicces és aranyos volt. Bár csak pár szót beszéltünk, mert késésben voltunk mind2en.

Még korábban említette egyszer, hogy milyen szép tollam van. Céges toll, ingyen osztogatják egyébként. Neki viszont nem volt. Így szereztem egyet neki is. Gondoltam figyelmes gesztus. Mikor ismét összefutottam vele, odaadtam neki, ő nagyon zavarban volt, sajnos én ismét rohanasban voltam, így nem volt időm vele beszêlgetni.


Aztan eltelt kb 1-2 hét, nem találkoztunk. Par napja viszont megint összefutottam vele, viszonylag messze volt hozzám, és egy üvegfal is elválasztott minket, de mikor meglátott nagyon örült, bájosan mosolygott, nem tudtam odamenni hozzá. Ez másnap is lejátszódott.


El szeretn hívni randira, de szerinted van értelme?

Hisz lett volna alkalma, megadhatta volna az emailcímét, és még most is megadhatná.

Félek a visszautasítástól, van értelme kockáztatni ez alapján?

Köszönöm a segítséget!


2015. dec. 21. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

egy próbát megér, lehet csak B elfelejtette az emailcímét megadni

a leírásodból nem úgy tűnik, mintha nem akarna veled beszélni

2015. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 schamuelson ***** válasza:

Lélekmelengető történet. Remélem, idővel összejöttök!

Ha félsz a visszautasítástól, akkor ne azt mond neki, jöjjön el egy randira. Inkább fogalmazz úgy, hiányoznak azok a vele folytatott jó beszélgetések. Szeretnéd, ha találnátok alkalmat megint egy kis társalgásra. Ez talán számára sem annyira riasztó, hogy rögtön egy új kapcsolatról, vagy annak elvetéséről kell döntenie. És legrosszabb esetben téged sem egy randihívás miatt utasítanak vissza. Közben talán lesz lehetőség tisztázni, miért nem kaptad meg az elérhetőségét. Érzésem szerint akkor még nem volt túl teljesen az előző kapcsolatán.

2015. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem értem amikor ismét találkoztál vele, akkor miért nem mondat neki hogy kedveled a társaságát és adjon valami elérhetőséget?


Most azt csinálnám a helyedben, ha megint találkozol vele akkor mond el neki ezt, hogy kérted B -től de nem kaptál választ. Úgy gondoltad, hogy nem adta meg neki és ezért úgy gondolodtad, hogy nem méltat arra hogy megüzenje neked, hogy nem adja meg, mert...de mikor találkozol vele akkor úgy érzed hogy nem így van. Mint mond most ő erre....


nagyon egyszerű

2015. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azután, hogy nem kaptam meg az emailjét kb két hétig nem találkoztunk. Nem is tudtam pontosan hogyan is viselkedjek vele. Úgy gondoltam olyan leszek vele, mint korábban. Mikor összefutottunk, azonnal megszólítottam valami álltalános dologgal. Amire ő azonnal reflektált, és megvárt. Pedig tovább is mehetett volna valami egyszavas választ adva. Ezután mondtam, hogy van számára egy ajándékom, de most nincs nálam, de majd megkapja.... erre ő elkezdett poénkodni vele...de mondta h sietnie kell és hat mivel nekem is így elköszöntünk....


Tegnap is összefutottunk, sajnos épp a főnökével sétált és annyira beszélgettek, hogy alig vettek észre. Így nem volt jó alkalom hogy beszéljek vele. :(

2015. dec. 22. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is gy gondolkodtam férfiként sokáig mint te. De szerintem a visszautasitástól nem kell félni. Ez benne van. Nehéz ezt megszokni, h nem kellesz a masiknak, de ennyi. Ha visszautasit utana is lehet még probálkozni.
2016. jan. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!