Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Interneten már nézelődtem, de...

Interneten már nézelődtem, de nem sikerült egyértelmű választ kapnom. Mi a különbség a Power Plate és a Flabelos edzésfajta között? Mindkettőről jókat hallottam, de nem tudom eldönteni, melyiket van értelme elkezdenem.

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, egyik gagyibb, mint a másik. Normális sportot van értelme elkezdened
2013. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy egy nagyon fontos ponton különbözik a dolog, az pedig az, hogy a Power Plate esetén kapsz egy személyi edzőt, aki a tapasztalatai alapján egy személyre szabott edzésprogramot fog összerakni neked, a másiknál sokkal inkább magadra vagy hagyva. Ez persze sokszor nem jó, mert hamarabb lesérülhetsz, rosszul csinálhatod és senki nem szól rád. Legalábbis én így tudom.
2013. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is hasonlót hallottam. Ha egy jó helyet keresel, akkor szerintem a Sano in Vita Oázisba nézz körül, elég jók a szolgáltatásaik, egyik ismerősöm más témában volt, de azzal meg volt teljesen elégedve. Az emberek kedvesek, segítőkészek, és még olyan tippet is adtak, hogy otthon hogyan tudnád csinálni ezeket, hogy ne kelljen mindig pénzt kiadnod.
2013. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hali! A Flabelos dolog nem igazán jött még be senkinek, csak nyugatról a nagy Amerikából megpróbálták átvenni páran, de a vége az lett, hogy nem sokan használták/használják manapság sem. A Power Plate már egészen más téma, de azt az előző hozzászóló egész jól kiemelték az én véleményemet is
2013. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Alapvetően igazatok van, én csak megerősíteni tudnám de egy teljesen másik irányból, az árából. Ha keresgélsz kicsit az interneten, észrevehető, hogy nem csak jobbakat mondanak a Power Plateről, hanem olcsóbb is! Nekem ez igen fontos szempont, gondoltam megosztom veletek, mert spórolni mindenki szeret! :)
2013. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a célod?
2014. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!