Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka hogy ilyen párok egymásra találnak, ahol nem gazdag a fiú?

Figyelt kérdés

[link]


Valóban nagy a kontraszt?


2015. dec. 21. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel miért nem adsz esélyt egy 120 kilós csúnyácska igénytelen nőnek? Lehet, szép a lelke és idővel úgyis lefogy majd.
2015. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. Sokan adnak, hidd le, nagyon sokan..... :)
2015. dec. 21. 22:56
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Senki ne hazudja már azt, hogy a személyiségébe szeretett bele. Haha! Ugyan már. Meg aztán az angol nyelvű riportokból, interjúkból nekem rohadtul nem jön le az, hogy baromi módon szerelmes lenne a csávóba. Talán már nem volt más, mert végigkefélte fél Anglia... De utálom ezeket a kivételt tömjénező szédítéseket.
2015. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mondjuk nem olyan ritka ha a nő 1 kiélt 30-40 éves kapcarongy
2015. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

A csaj sem szép annál a linknél.

Amúgy láttam én már bűnronda csávóval jó nőt.

2015. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka. Baráti társaságban szóba került, de nem láttunk még sok olyan párt, ahol a pasi csúnya lett volna, a csaj pedig szép. Hármat találtunk, mind a háromnál milliomosok voltak a srácok.

A valóság nem tündérmese. Egy nő, aki órákat szórakozik a tükör előtt, nem jön össze egy olyan sráccal, aki nem nyújt hasonló szintet, legalább arcra. A pénz pedig kompenzálja a dolgot. Az izom is plusz pont.

Pont 2-3 hete került szóba egy csaj ismerősömmel ez a dolog. Egyből előadta az álszentet, hogy őt bizony nem érdekli a külső. Végigvettük azokat, akik tetszettek neki és mind helyes vagy izmos volt. A kedvencem az volt tőle, amikor egy srácra mondta, hogy évekig szerelmes volt belé, pedig csúnya. Aham. Megnéztük a képét, még pasi szemmel is helyes volt és élsportoló. Szegény csajhoz nem volt több kérdésem a témával kapcsolatban.

Éééés most majd ideszabadul jó pár nő, akik szépen lepontoznak minden ilyen jellegű kommentet (az előzőeknél látom, már megtették), mert a lelkiismeretükkel nincsenek kibékülve. Akik ezt teszik, vegyék már a fáradtságot, hogy belinkelnek pár képet, ahol csúnya pasi és szép csaj van. Plusz pont, ha az ismerősi körükből tudnak ilyet mutatni! Csak, hogy ne köpjék szembe magukat. (Tudom, nehéz az önkritika.)

És jártam már 110 kilós csajjal. Nagyon szerettem!

2015. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!